STOP prežieraniu

majka125

ja sa pridawam wam k wam,trpim zachvatovym prejedanim hlavne z nudy,ale aj z pocitu ze ma nikto nema rad,bola by som rada ak by sa niekto ozval co trpi tymto podobnym a chcel by sa konecne normalne naucit jest aby nepribral uz,prosim ja uz newiem ako dalej:(

leushka

a najhorsie je,ze moje telo neskutocne trpi cele tie roky za 4 a pol roka toho bolo dost a hlavne mu davam zabrat pretoze najskor zo 39 kil som pribrala za rok ked som sa zachvatovito prejedala na 67 kg a potom za pol roka schudla na 52 zas,takze nehorazne vykyvy :((

leushka

spiralka:Ahoj no ja som na tom zrejem horsie :(( 4 a pol roka som v tomto bludnom kolotoci a nie a nie z neho vystupit,najskor rok a pol anorexia,z nej sa stalo zachvatovite prejedanie a neskor posledne dva roky bulimia,aj niekolko krat za den :((

SpiralkaA

mozno teraz nezvraciam ale ono to zas pride pretoze idu prazdniny same volno ja to nezladnem ja si chem verit len ja uz na nic nemyslim len co budem jest:( dneska som to uplne dosrala 3 banany s medom so mala chut na nieco sladke a teraz som dojedla 2 kusky cokoladovej torty;((( a dnes uz nebudem moct nic zjest a celi den budem mysliet na jedlo ked to vobec vydrziim:(((ja len pocitam kazdy den kedy som nezvracala a to neje vobec zdrave.
leuska a ako dlho uz zvracias?ja mam bulimiu asi jeden rok a odekdy to zacalo chem stym prestat neslo to niekedy som vracala kazdy den aj viac krat do dna a jedla som dovtedy kym som vladala dychat fuuj ked si na to spomeniem:(((((

SasQa-x

SpiralkaA naozaj je to take ze nevim skoncit s tym?lebo ja si uvedomujem ze som do toho padala ale nastastie som hned na hzaciatku prisla sem a poucili ste ma ze to nemam robit a tym vam dakujem za vsetko lebo len jedna tato rada mi stacila k tomu aby som s tym prestala

SasQa-x

leushka no v poslednej dobe dost dobre lebo nezvraciam a jem pravidelne a vidiet to na mne viac ako ked som sa trapila hladom a zvracala teraz sa citim dobre:) a ty moja ako?

leushka

spiralka,neni to take lahke si povedat ze nepojdem zvracat aj ked sa napapam,bo proste potom len este viac priberam a to nemozem dalej priberat,ja potrebujem vschudnut :((

ach jaj baby,kedy sa prestanem uz onecne prezierat,si pripadam ako posadnuta :((

SpiralkaA

leushka- urcite sa to da musis si verit ze to prekonas ja ked mam ist chut vracat tak si poviem ze nie nepojdem ze to zvladnem celi den som nervozna myslim len na jedlo vtedy je najlepsie ked sa niecomu venujes alebo idem proste spat nech na to nemyslim.smutne je ze clovek ani sam nevie ako sa dostane do takej situacie a uz z toho nejde von chela by som svoj zivot pred bulimiou dakedy mam stavy ze uz nevladzem najradsej by som uz nezila uz sa mi nechce len sa este mam rada a to su take chvilkove stavy ked sa lutujem:(((a na svete su ovela horsie choroby a chcu zit zdravie im to nedovoli a ja zdravy clovek myslim nad hlupostami a neviem ani normalne jest

leushka

spiralkaAhoj,tak to si fakt dobra ze dva mesiace si nezvracala,to sa o mne teda neda povedat.ja vraciam denne a strasne ma to nici sakra a aj tak s tym neviem seknut