Som vysoká

Príspevok v téme: Som vysoká
zúúfala

bože ludia pomožte mi vyrovnať sa s mojou výškou.. jaa mam okolo 178cm ako pocuvam ze niektore baby maju aj 190 ale jdnoducho aj tato moja výška je uplne na zblaznenie ..od vsetkych som o hlavu vyššia aj co mam partiu tak sa mi mali ludia ,,,a mám velmi dlhe nohy aa nechcem robiť modeling.. ja si pripadam jak modelka aj ked bežim an telesnej abo hocicoô... velklmi mi to vadi.. ja uz nechcem rast a mam len 16... chcem sa zmenšiťť bozee ja som už zufala

Ria_94

Ahoj... Ja mám od svojich 15- tich 183cm :-), a nesťažujem sa... Sem-tam mi bolo ľúto, že som stretávala málo vyšších chalanov, ale odkedy mám priateľa, už ma to netrápi :-) a ver mi, že výška má veľa výhod :-)

ivik25

ahoj ja by som brala takých 10 cm z tvojej výšky. :D ja mám 25r, a výška 153cm, som si zvykla. ale je mi nepríjemné stále pozerať hore na vyšších ľudí :D

Zemjak

Haha. Bud na to hrda. Ved to predsa nie je koniec sveta. Je to sice niekedy neprijemne ze si o hlavu vyssia ale ten pocit mas len ty v svojej hlave. Nesustreduj sa zbytocne tolko na svoju vysku. Viem ze by sa ti viacej pacilo keby si mala tak o 5cm menej ale s tym sa veru nic neda robit. Ja by som zase nezniesla, keby som bola nizka. Radsej by som bola vyssia ako nizsia. Takze mas asi len jednu miznost - nejako sa s tym budes musiet zmierit lebo nikto ta nezmensi :D.

Robin.ttx

Mne sa vysoke zeny pacia, takze si nic z tej vysky nerob. Mozes to vyuzit v sporte napr. volejbal, basketbal, kde budes mat urcite navrch :)
Mnohi muzi budu mat pred Tebou respekt, ked budes dospela. Takze sa nicoho neboj ;-) Prajem pekny den.

zufala.:C

Ach jaj tá ma riadny problém no má 16 a 178 ja mám 14 rokov a 177 a to ešte určite vyrastiem od všetkých som aj o dve hlavy vyššia lebo druhá najvyšia v triede má 170 čiže aj ona je odo mňa o 7 cm nižia ja sa už vážne cítim ako žirafa a ty už pochybujem že narastieš

Sisi15

Ahoj ved 178 je akurát výška.Ja poznám holku čo má 183cm a niekedy si dá i 5cm opatky a nerieši práve naopak proste sa nesie jak pávica a je sama sebou. Ja osobne si myslím že ženské čo sú vysoké vzbudzujú u iných rešpekt a niesú tuctové majú v sebe niečo nezvyčajné a tým sú pre všetkých tak zaujmavé. Tak nezoufej bud rada že nemusíš riešiť zavažnejšie veci:-(

mifor

Ja ti pomôžem vyrovnať sa s tvojím vysokým vzrastom. Predstav si, že by si merala len 145cm. Takže čo je lepšie, 145cm či 178cm? Asi ani jedno, ale čo už narobíme, každý sme rôzni. Ináč, samozrejme jediná možnosť ako toto riešiť je dať si skrátiť kosti nôh, čo tiež nie je najlepšie riešenie.

gloria21

no ja mám tiež 178, niekedy mi to vadilo, ale som si povedala že je úplne zbytočné sa trápiť nad niečím čo naozaj nemôžeš zmeniť aj keby si neviem ako chcela. iba keby sme si hlavu odsekli tak by sme boli nižšie. no a to sa ja nechystám urobiť :-) nič s tou výškou nenarobíme tak je zbytočné sa pre to trápiť. ja sa trápim nad inými vecami ktoré mi na sebe vadia a viem že tie zmeniť môžem. ale to čo nemôžem tak to sa netrápim.

muz__

...no ja mam 180 cm, ale osobne uprednostnujem nizsie zeny, lebo proste to chcem mat ako keby vsetko pod kontrolou... a zenu co by bola vyssia odo mna si za partnerku predstavit neviem, to by bola ako obludka....co by mi davala na rozlucku pusu na celo??? ideal podla mna 160-175 cm...ale je pravda, ze zenske si chvalia to svoje...