Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rano ma vzdy chyti hnacka po vecernom piti alkoholu

Príspevok v téme: rano ma vzdy chyti hnacka po vecernom piti alkoholu
jaajkaa

ahojte :) asi ma teraz vysmejete.. hh zee vzdy ked si vypijem dajaky alkohol,aj ked len male mnozstvo, rano ma vzdy chyti hnacka ! noo neni to problem ked som dakde vecer a rano som uz doma.. ale napr. ked som niekde inde napr na chate tak mi to robi problem :D rano mam vzdy take krce ! ja napr. alkohol neviem vyvracat ! proste to zo mna neide.. ide to len rano vo forme hnacky :D nemate dajaky dobry recept na to aby som tu hnacku nemala rano ? diky a fakt nesmejte sa .. mne to je probleeem ....

majolenkkka

nemylsim ze ti preskakuje, len som ten prispevok napisala stylom 15-rocnej pubertiacky...( neber to v zlom), tak ma zaujimalo ze kolko mas rokov

jaajkaa

:)) hihi tak to je dobre ze sa nestava len mne ! vsak jasne ja sa nechcem ozierat ani som nezvykla pit vela,fakt ! . ale ked napr. idem na narodky a ten poharik-dva si musim dat ! ale neviem dajak mi to velmi vplyva na zaludok.. jaaaj ..

syrik

juuuj, no tak na to asi plati len jedno: dobre sa vykakat hned rano a mas klud:)
ale nie, mne sa to stava tiez, ale podla mna na to nie je nic. iba ak ze nepi!! alebo pi nieco ine..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rano ma vzdy chyti hnacka po vecernom piti alkoholu - Fórum - ZDRAVIE.sk