Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nižší partner

Lulu2011

ja som asi divna, ale mne sa vzdy pacili mensi muzi okolo 175-178 cm, ja som vysoka, muz je cca rovnako vysoký ako ja a vobec s tým nemam ziadny problem, ked si vezmem vysoke opatky som vyssia a moj muz je vo vytrzeni on sa mnou rád pýši :D jemu sa pacia vyssie, tak sme obaja spokojní :)

xxxxxxxxxxxx

podla mna by mal byt chlap vacsi ako zena ja sa ako zena potom necitim ked je chlap nizsi /ci chudsi/ ... moja kamoska ma tiez mensieho chlapa a este je aj taka sirsia tak to vyzera dost komicky... ale tak dakomu to nevadi je to kazdeho vec...

dafne

ja mám,teraz už manžela nižšieho o 2-3 cm....ale to aký je partner sa nedá porovnať s tým,akú má výšku :-)))

sawaya

zoznámila som sa s úžasným mužom, zatial sme sa videli len raz pred pár rokmi u nás v práci . teraz sme komunikáciu obnovili a rozumieme si ... aj ked zatial len cez telefon..

teraz som sa dozvedela, že meria presne ako ja ! :/ ja viem, dúfam, že ma to neodradí, ale nikdy som nechcela nízkeho, či rovnako vysokého chlapa .. viete, ten pocit pritúlenia sa, že ma ochráni :) ..

ked takto vidíte páriky takéto, je to v pohode? viem, som blbá povaha, dosť si zakladám aj na tom, čo povedia ostatní .. asi potrebujem počuť názor vela iných ludí, že je to ok ....

jahodkay

pre mňa ideálna je cca o 15 cm viac ako ja, ale stačí mi aj, ak je vyšší odo mňa :) a podľa teba ideálna výška pre ženu? :P

áno, možno na výške nezáleží, ale keď mám možnosť byť s niekým takým, kto mi vyhovuje aj po tejto stránke, tak prečo nie?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nižší partner - Fórum - ZDRAVIE.sk