nižší partner

misenka

ahoj. ja mam partnera, resp uz manzela :) vysokeho 170 cm a ja mam 180. zo zaciatku som bola zdeptana a tak, hrbila som sa, sklanala hlavu (a ine blbosti) aby to nebolo tak vidiet. ale uvedomila som si ze je to len na moju skodu. tolko celebrit ma nizsieho partnera a je to in a sexy (katie holmes a tom cruise, dokonca zdena studenkova :))) ale som rada ze uz som z toho vyrastla :) a teraz som spokojna taka aka som a on tiez. sice ma nikdy neobjime ako taky velky maco v ktorom sa cela ponorim, ale to za to nestoji... nestaram sa viac o ludi, co si kto povie, ale o nas dvoch a takto je nam dobre.

Adulka

Keď si rozumiete, nieje čo riešiť :-D
..
výška nieje dôležitá, aj keď ja mám partnera asi o 19 cm vyššieho a cítim sa pri ňom lepšie ako keby mal byť rovnako vysoký ako ja..
Ale naozaj výška nieje dôležitá..

meForMe

ahojte..aj ja mam nizsieho:)asi o 5 mozno 10cm..nie je to podstatne,no ten pocit ked si mozem polozit hlavu na hrud partnerovi pri objati je neopisatelny:)

orgi

Ono casto sa taketo veci zovnajsku riesia na zaciatku vztahu, ale ak ste sa fakt nasli a lepsie sa spoznate, budes ho fakt uprimne milovat, tak vysku riesit nebudes. Jedine ze by sa on citil zle a bol zo svojej vysky zakomplexovany. To by obcas prinasalo problemy. Ale inak je to malichernost. Moj priatel je zas odo mna o hodne vyssi, zozaciatku mi to prislo take zvlastne, hlavne ked sme mali v spolocnosti tancovat, ale teraz to uz vobec neriesim a som rada pre ine hodnoty:)

jok

Dafne, ja mam snubenca nizsieho ako som ja, nema ani vlasy a ja zase haro, ktore ma este viac spravi vyssiou...
Ale lubim ho a on mna. Ja vysoka stihla s dlhymi nohami a bohatymi koceravymi vlasami a on maly a plechavy... a viete co mne je to jedno. Takeho muza stretnut v zivote je vyhra. Aj mne to bolo cudne, lebo ja som mala tiez vzdy vyssich fesakov.
Vsetko je to jedno, ked uz teraz styri roky, mi je najvatsia podpora aku som kedy mala.
Vyska, krasa, chudost...vsetko je jedno ked si dvaja vyhovuju a lubia sa.

miera

no ahoj.ja som mala chalana vysokeho tak ako ja,ale pri chodzi som casto mala pocit ze som vyssia a fakt sa musim priznat ze mi to velmi vadilo....potrebujem mat istotu ze sa onho mozem opriet a toto mi v tom nejako branilo,ale ani som ho nelubila,bolo to len take chvilkove...ale jednoducho sama som bola prekvapena ale vadilo mi to,,,a niekedy aj na ulici ked vidim takyto parik ,viem ze sa casto stretavaju s divnymi pohladmi druhych..jednoducho chlap ma byt vyssi...