Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemožem sa postaviť na špičky! Čo mam so svalmi?

Príspevok v téme: Nemožem sa postaviť na špičky! Čo mam so svalmi?
Natasha17

Som tanečníčka a pred pár dňami som mala kvôli trénerkinej chorobe po dlhšom čase tréning. Pracovali sme na technike, robili sme množstvo cvičení s nohami, rôzne dvíhanie na špičkách, poskoky, naťahovanie šľách a podobne. Nadruhý deň keď som sa ráno zobudila, mala som tesne pod lýtkovými svalmi pocit, ako by som mala dostať kŕč. Myslela som, že to je svalovica, ale neprešlo to ani po troch dňoch, nemôžem sa postaviť na špičky a cítim neopísateľnú bolesť, keď si napríklad sadám na stoličku. Čo s tým môžem mať?

Natasha17

Noo ved práve, ja si vždy rada masírujem svalovicu, ale tohto sa nemôžem poriadne ani dotknuť lebo to strašne bolí... ale pokusím sa to dnes ešte nejak zviazať, horšie je to, že zajtra mam ďalší tréning a ten bude posledný pred piatkovou súťažou, a ak mi to rýchlo neprejde, tak neviem čo budem robiiť.

danuska123

mozno mas zablokovane nejake nervy, alebo silnu svalovicu.skus si to uvolnit masazou nejakym kremom na svaly a natahuj.alebo si pusti na to teplu vodu.ak nepomoze tak sa opytaj trenerky alebo navstiv lekarku :)pretancovala si sa :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemožem sa postaviť na špičky! Čo mam so svalmi? - Fórum - ZDRAVIE.sk