TEHOTENSTVO

diana

prosim nevie mi niekto povedat ci suvisi s tehotenstvom aj zvyseny ale bezfareby vytok?mam to uz asi tyzden a je to hrozne a bojim sa aby som nebola tehotna!!

Zoeinka

Heryna: prilis skoro, uzi si kym si mlada, kam sa ponahlas? Dokonci si skolu (aspon maturitu) a potom zacni uvazovat nad babatkom. Kde sa chces ked vyrastie zamesnat? Urcite je 16 rokov skoro. Kolko rokov ma priatel by ma zaujimalo

heryna

ahoj bublifuk,nie som si ista ci si to pisal mne,lebo si zle napisal meno,ale aj tak ti pekne dakujem.1.som si ista ze chcem s mojim priatelom ostat navzdy. 2.hej musim uznat ze toho sa najviac bojim /ze nedostudujem/,ale myslim ze externe by som to nejako zvladla,studujem na obchodnej akademii a na vysku sa tak skoro nechystam. 3.mas pravdu treba si to rozmysliet,kazdy bozi den nad tym uvazujem.Zvazujem klady a zapori.musim sa priznat ze mam pocit ze nemôzem mat dieta,s priatelom sa o to snazime ale stale nic a ked som mu povedal svoj pocit nechcel o tom ani pocut.Velmi pekne ti dakujem.........

janka

Ahojte.Asi pred 2 mesiacmi som mala nechránený sex s priatelom.A išli sme na plno.Urobila som si test a bol negatívny.A neskor som dostala aj menštruáciu.Teraz bude mesiac a zase som nedostala je pravda,že ja mávam s týmto problémi niekedy mi mešká aj mesiac.Strašne sa bojím mám málo rokov a cítim také šteklenie na žalúdku môže to byť príznak tehotenstva?.PROSIM POMOžTE.

zuz

Ahojte gueee a milagros, dobre bude asi skusit tehotensky test, stoji cca 80 Sk a maju ho v kazdej lekarni.Z vlastnej skusenosti odporucam ho pouzit az 14 dni po meskani. Napriek odporucaniam, ze sa to da zistit uz 2 den meskania.
(ps. u mna bol najvyraraznejsi znak, ze som tehotna velka citlivost bradaviek...)

queee

Cawte,mam taky problem,chcem sa spytat ci mozem byt tehotna,ak som mala nechraneny styk.3 dni po nom som mala menstruaciu ale teraz mi meska.poradte prosim