TEHOTENSTVO

deathangel

Ak prstami v posve citim tvrdí krúzok s otvorom uprostrd kt.sa neda otvorit mozem byt tehotna?je to hlbsie v posve.nemala som pohl.styk ale priatel mal vyron.bojim sa zesa mi tam dostal.

jilli

ja som nedostala menzes 5 tyzdnov a vazne mam obavy. Ide o to, ze sa chystam do zahranicia a chcem si byt ista. Nemam zatial nijake priznaky, ale ked sa citim inak, tak ma chyta hypochondria.

maja

Ked chcete zistit tehotenstvo viem ako na to.Hned rano po prebudení si zmerajte teplotu v posve,ak je teplota zvýšená 37 a viac znamená to,že ste tehotná. Ale pozor po prebudení nesmiete vstat z postele,lebo pri pohybe sa nám automaticky zvysuje teplota.Ak budete mat zvysenu teplotu niekolko dní za sebou na 100% ste tehotná. Hovorim to zo skuseností,u seba som to tiež tak zistila,že som tehotná a to ale týžden pred menstruáciou.Držím palce.

vera

Mala som s priatelom nechraneny pohlavny styk a na druhy den som si vzala postinor2.Mala som to dostat v stredu 15 a este stale nic.Boli ma brucho ale neviem co to znamena.prosim poradte

kacicka

tak mozes citit nevolnost,nechutenstvo,vadia ti rozne pachy,vone,mozes zvracat.ale citit aj unavu.ak ti nepride menzes do 10 dni,mozes si kupit tehotensky test alebo ist ku gynekologovi,aby sa ukazalo,ci naozaj nejde o tehotenstvo.

syma

ano je to okolo dvoch tyzdnov, potom je zvysena hladina hormonov, pretoze sa zacne vytvarat zlte teliesko, s ktoreho je ak sa nemylim postupom casu placenta

veruška

v krvi a v moči sa u tehotných vyskytujú hormóny, ktoré inak nemáme. Niekde som sa stretla s tým, že to chce 2 týždne.