Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zit?a naco

Príspevok v téme: zit?a naco
smutna deva

mam chut utiect z domu..uz ma to na tom svete nebavi..nemam ziadnych priatelov..resp.ti o ktorych som si myslela ze su mojimi priateli ma zradili vtedy ked som najviac potrebovala pomoct..
nechodim von,pretoze nemam skym..nechodim nikam..nemam spriaznenu dusu..som len doma a doma a doma..obcas si niekam z mamou vyndem..alebo so spouluziackou tak raz za mesiac..neviem kde si mam hladat priatelov..v skole mame kolektiv ako taky,ale to je skola..ja viem,poviete si ale ved sa vyberte raz von..ale to tak neni..moje spoluziacky niesu z mesta kam chodim do skoly a aj oni,dochadzaju takze tak tak kde ich hladat?mam 17 na kruzky sa prihlasit je neskoro..a aj tak,ja som taka hamblivka sama by som nesla....fakt uz nechcem zit..naco??komu budem chybat??rodicom,ja viem,ale ja uz fakt nevladzem..nevladzem ludia..a hlavne teraz potrebujem pomoc pretoze sa liecim s ppp.a depresii.sebaposkodzovania a podobneho svinstva..kazdy ma opusta..NECHCEM ZIT!

kika32

Spriazdnenu dusu si clovek najde prave tam a vtedy kde by to najmenej cakal. To ze si na kruzky stara je blbost. Co ta vlastne bavi okrem toho,ze rozmyslas sama nad sebou a lutujes sa? Takto dalej nemozes zit.Je tolko moznosti kde sa mozes stretnut so spravnymi ludmi.Nebavi ta tancovat? Ja som sice o dost starsia, ale na kurzoch brusneho tanca som sa zoznamila z vela ludmi.Hoci tento kurz uz skoncil pred 5 rokmi,stale sa stretavame a mame sa o com porozpravat.Odkial si,mozno by sme mohli skocit na kavu.

roxanne

tak toto snad ani nie je mozne...zdravy clovek a robi taketo somariny, dievca, ty si este nemala skutocne problemy a problemy si vytvaras

ja som mala a mam vazne zdravotne problemy, pol roka som nemohla vyjst z jednej miestnosti, teploty vyse roka, popaleniny na 70% tela...mama ma musela krmit, neskutocne ma bolelo a stipalo cele telo dva roky..vsetko som mala zapalene a hnisalo..co sa so mnou dialo si nevies predstavit...ta bolest bola neznesitelna ..

a co, mala som sa podrezat?... bojovala som a bojujem..co by som dala za to byt zdrava a mat tvoje "problemy"...bola by som najstastnejsi clovek na svete..

katushka

zoro41262: no prepac ze ta opravujem ale to s tym peklom nie je presne tak..ak si bol niekedy na pohrebe farar vzdy povie ze nemozme sudit tych ludi co psravili samopvrazdu lebo nikto nevie ako by sa on sraval na jeho mieste..a len Boh vie ako to bude dalej..ale ja by som skor poradila ze verte ze to bude lepsie..niekedy aj ked enviem kedy..ale aj ja mam niekedy strasne depky...ale vzdy si predstavim ez neviem co bude napr. o den...co ak praqve den po mojej samovrazde stretnem toho, kto bude ten co naplni moj zivot??...ale v kazdom pripade budem na Vas mysliet..a pomodlim sa za VAs...mam Vas rada a citim s Vami

00000001

kiera258
už si sa vygrckala alebo si po výplachu?
neoplatí sa ti robiť takéto hlúposti a riskovať so životom, máš ho len jeden tak si ho nepokašli, a snaž sa ho žiť a nie len tak prežívať alebo myslieť na svoju smrť. Ak ti je zle tak vyhľadaj pomoc, psychiater ti určite pomôže a nevykašle sa na teba. Je škoda premárniť takú veľkú šancu ktorú ti život ponúkol :) ver mi, držím prsty a veľa šťastia :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zit?a naco - Fórum - ZDRAVIE.sk