Operácia očí laserom

wiwien

no ja som bola v ba a volalo sa to excimer.je to v karlovej vsi...a presne ak potrebuješ, nájdeš to aj na nete, alebo kludne sa ma môžeš opýtať, ja som platila 23 tisíc za obe oči..čiže jedno oko ma vyšlo 11tis. plus ešte som platila 1000 za nejaké kontroly a tak..a prístup je tam velmi milý a všetko.

majka_

ja som po operacii takmer 1,5 roka a neviem si to vynachvalit. dioptrie som mala -7 obe oci a sosovky a okuliare som uz nechcela. operacia je fakt super investicia. ja som ju mala za 18000 sk obe oci. a je to bomba. a zatial, co viem o ludoch co na nej boli, tak si ju vsetci chvalia.

wiwien

ahojko..no ja by som ti to vrelo odporučila, ja som po operácii akurát rok a som hroozne spokojná....je to neopísatelný pocit.ved ak to podstupiš, tak sama uvidíš, ja som už mala síce dosť silné dioptrie, tak teraz je to pre mna neuveritelné že konečne normálne vidím bez okuliarov, či šošoviek.no a zhorší sa zrak, to si myslím aj ja, že to nebude väčne, ale zase vieš, keby to malo vydržať len 10 rokov, tak sa to oplatí a potom sa to dá znova skorigovať..takže podla mna šup sa do toho:)a vela šťastia ak sa do toho pustíš, tak napíš výsledky:)budem sa tešiť..pááčko