Vyhrala som a nič mi neprišlo

Príspevok v téme: Vyhrala som a nič mi neprišlo
veronika

Ahojte,neviete mi poradit?v mesiaci jul,august 2008 som vyhrala v LA FAMME balicek vyrobkou betakarotenu a dodnes mi nic neposlali,hlavna vec,za ma uviedli v casopise...pisala som do redakcie a vobec sa mi nevyjadrili,som sklaman...a,takto ked to robia kazdemu.neprajem to nikomu..clovek sa potesi a nic stoho.majte sa

jaromira

ja som vyhrala už vela veci zatial mi všetko prišlo čo som velmi rada aj som za to velmi vdačna každa vyhra poteši

tip

ja som vyhrala v lote a vyhru som si musela prebrat v ich sidle v BA,aj ked som z KE, lebo presiahla sumu 100 000(este v Sk), prajem to kazdemu...

liv99

brat vyhral na FUN radiu sluchatka, ked si pre ne isiel, dostal biele tricko. samozrejme na to upozornil, ze vyhral sluchatka, ale "mily" personal ho poslal niekam. chudak, bol velice sklamany :(

_Marek

tiez si myslim ze volaj tam.zistis ci sa to naozaj stratilo alebo nic neposlali.aj mne sa to raz stalo.leteli sme na dovolenku.ked sme prileteli do bratislavy a kym som presiel od lietadla do budovy a cakali sme na kufre niejaky dobrak z personalu mi otvoril kufor a vybrakoval mi ho.vzal nejake veci ktore neboli lacne.bol som nasraty.otravoval som a pisal im kym ma nevypoculi.

mary-anne

mne sa nieco podobne stalo minuly rok. vyhrala som v sutazi v drog.101, Swarowski nahrdelnik, aj nausnice. a nedoslo mi nic. ked som tam volala, tvrdili,ze mi to poslali. takze bud sa na to ulakomila nejaka postarka,alebo oni. co ma aj dost mrzelo... nakoniec som kaslala na to.. :o(

asitaak

reklamujte, chodte za veducimi na poste ked je to iste ze vam poslali... v casopise mas kontakty telefonne tak zavolaj a opytaj sa ich co sa stalo...bud neodbitna

majka_

veci sa "stracaju" nielen na poste, ale castokrat aj na letiskach. totizto brat, ked cestoval na Alasku, tak mu zahadne "zmizol" kufor, kde bolo zimne oblecenie a druhy kufor, kde bolo jedlo a take somarinky, tak sa "nasiel". takze ak posta alebo kto povedia, ze sa veci "stratili" tak si myslim svoje.

Adulka

ja som 2x vyhrala v časopise kozmetický balíček a prišiel mi cca za týždeň, čo vyšiel časopis a tam uverejnené moje meno že som vyhrala..takže ja mám dobré skúsenosti. A ešte som raz vyhrala 2 lístky na BIG BROTHER, ked to ešte bolo na markíze. Skús zavolať do redakcie, či ti to poslali, každý časopis musí mať niekde cpredu alebo vzadu nejaký tel.kontakt. Možno ti to neposlali a možno sa to "stratilo" na pošte..

jajka001_

na pošte sa vraj hodne kradne

ktovie kde tvoj list skoncil, zavolaj im alebo posli mail
ked budes dost otravovat, ozvu sa