Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KVASINKY KANDIDOZA POMOC!

Príspevok v téme: KVASINKY KANDIDOZA POMOC!
miskam

Prosim vas ako sa da zistit ze mam premnozene kvasinky?Uz pol roka mam problemy s travenim,nemozem kombinovat jedla,po 7 ak zjem je mi zle,hnacky,zapchy,objavila sa u mna uzkost,padaju mi vlasy,mam vytok,priesvitny a je ho strasne vela,nafukuje ma a strasne sa mi ziada sladke,tocieva sa mi hlava a som slaba,Nikto nevie co mi je,len mi zistili ze mam vysoke ASLO a dali mi antibiotika na 2mesiace po ktorych sa to len zhorsilo POMOC uz nevladzem dalej,uz ani do prace nevladzem chodit ;( zistuje sa to z krvi alebo..?

eo

Zelena strava su vytazky z 49 ovocia a zeleniny pestovanych na Bio baze.Jablcny ocot je dobry na vsetko v nasom tele hlavne ph .Stravu pripravujem na olivovom oleji.

eo

Viem o com hovorite,pre nieolkymi rokmi som mala podobne problemi
Najdolezitejsie je aby sa zmenila strava
ziadna biela muka,cukor,kvasnice,mliecne veci, slatke
zo zaciatku je dost tazke ale treba si vytvorit jedalny listok na kazdy den a toho sa drzat.Ja pravidelne kazde rano na lacno jablcny ocot z vodou,GSE a Oreganovanovy olej,+zelena strava v prasku

duro

Dobrý deň dámy , prepáčte nemám čas tu moc vypisovať , ale treba mi napísať na mail ohľadne vašich problémov či hnačiek bolesti brucha a podobne ... mam dosť alternatív ktoré sú účinne a ekonomicky šetrné .

Ivka 1

Miska vsetko suvisi so vsetkym. Co sa tyka presvitneho vytoku mozes mat len zvysenu tvorbu hlavne ak nemas ine tazkosti - vytok zapacha ,svrbenie spodom
ktore moze prejst az do bolestiveho, so zlym travenim zase suvisi aj vstrebavanie
zivin a z toho vyplyvajuce padanie vlasov,celkova slabost. Neustala chut na sladke tiez poukazuje na nedostatok vitaminov a mineralnych latok v tele.
Vysoke aslo je pravdepodobne z pritomnosti zapalu v tele ale moze to sposobovat aj nejaka bakteria alebo virus. Bolo by dobre dat si urobit vysetrenia na Helikobactera ,ten moze sposobovat tie bolesti,zle travenie a nafukovanie. Ak sa vyluci pritomnost HB v zaludku, potom by bolo este dobre urobit vysetrenie krvi na EBV - epsteinbarrov virus. Skus vsak najprv
toho helikobactera.

alenda

Myslím, že sa to nedá zistiť nijakým vyšetrením. Tiež mám podobné príznaky už vyše 3 rokov, takže na doktorov sa veľmi nespoliehaj a hlavne nejedz antibiotiká, lebo tie to iba zhoršujú. Tiež by som sa rada z toho konečne dostala. Treba vraj na to prísnu bezsacharidovú diétu, kokosový olej, oregánový olej a Citricidal alebo inak volaný GSE, probiotiká. Idem to teraz vyskúšať, ak to zoženiem, lebo v lekárni to nepredávajú. Inak skúšala som už skoro všetko a zatiaľ nič nepomohlo, tak som zvedavá ako to dopadne teraz. A vraj sa toho človek takmer nikdy nezbaví. pri oslabení imunity, užívaní antibiotík sa to vracia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KVASINKY KANDIDOZA POMOC! - Fórum - ZDRAVIE.sk