TIP NA BOJ SO STRIAMI

Príspevok v téme: TIP NA BOJ SO STRIAMI
sikaaa

Baby mam taky tip ako zmensit viditelnost strii. Samozrejme na kazdeho plati nieco ine no toto nieje draha zalezitost takze stoji za to to vyskusat.

Kupila som si v Dm drogerii telove mlieko Balea Straffende Body Lotion a Balea Koperbutter Kakaove. Rano sa natieram tym telovym mliekom a vecer tym maslom. Za 4 dni natierania zacinam vidiet ako mi strie blednu, niektore su uz skoro vyblednute, niektore zatial len trosku, no som neskutocne prekvapena. Navyse nikdy som nemala tak super hladku a pevnu pokozku.

A to nemam 50 kil... mam 101kg. sice nevyzeram az tak "velka", normalne mi tipuju tak 80, no so striami mam uz dlho problem.

Baby odporucam skusit,... neplatila som viac ako 5,5 €. a balenia su dost velke.

DRZIM PALCE!

sikaaa

zuzic: ja neviem ja niesom odbornicka, ja som len napisala tip ktory mne ocividne ako-tak pomaha :) tym samozrejme nehovorim ze pomoze kazdemu, ale nestoji to vela, tak za pokus to stoji... minimalne budete mat super hladku a pevnu pokozku potom... aj celulitida mizne...

biksa: o tej bioderme mi uz niekto hovoril, inac mne teraz dala lekarnicka lekarni taku vzorku od Biodermy, je to nieco nove, vyslovene na strie a vraj to ma dobre vysledky zatial vo Francuzku... vola sa to ze Bioderma Cicabio Creme

lochneska

Super, po výplate pojdem asi na nákupy :)
Sikaaa: tiež to mám také rozsiahle ako ty ... tak ak ti to pomohlo tak sa celkom teším, lebo ja som zatial nič učinné nenašla :(

biksa

mne zasa pomohol krém bioderma (atoderm)...to som zistila úplnou náhodou (ale nie že by mi zmizli ale už ich nie je ani tak vidieť)

sikaaa

mmenoir... aj ja som si to myslela... a ver tomu ze som urcite na tom horsie ako ty... mam to na bruchu, bokoch, stehnach zvnutra, vonku a boku, na prsiach, a na rukach medzi laktom a pazuchou...

a pomaly sa mi to lepsi...

teraz sa chystam zacat chodit do solarka, nech zblednu do juna kym pojdem na dovolenku... a na dovolenke si ich potom tiez stiahnem tym slnkom