Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

môžem maž streptokoka tam dole keď ma lizal?

Príspevok v téme: môžem maž streptokoka tam dole keď ma lizal?
môzemtam to

ahojte.. mám praiteľa a tomu zistila zvýšené also či aslo.. enviem ale berie dva mesiace antibiotika teda má brať a už ich berie.. 1 meisac asi má streptokoka.. teda si myslím a včera ma tam dole lizal ako boli sme vo vani tak somsa umyla hned ale keď ma lizal tak som si teraz spomenula a čo ak mi ho tam nepreniesol? dá sa to? aké by som mala príznaky?

leerka

jasne, ye ho mozes mat, ale zalezi na tvojej imunite ci sa streptokok prejavi alebo nie...ja som mala streptokoka v hrdle a s priatelom som sa bozkavala, aj oral mu robila a nechytil ho....

môzemtam to

ahoj a môžem ho mať aj tak keď sa napr.. bozkávame?? bbb vtipne.. možno ho máš aj ty ale nevieeš o nom hi hihi:D

orgi

To uvidis casom, zalezi od tvojej imunity, ale nemalo by sa nic stat. Ak by si ho nahodou chytila, tak by si mala svrbiaci vytok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

môžem maž streptokoka tam dole keď ma lizal? - Fórum - ZDRAVIE.sk