otazka na holky

Príspevok v téme: otazka na holky
typek

xcel by som sa spytat ci je pre holky pritazlivy taky typ ako som ja. vysoky skoro dva metre hmm chodim do posilovne len to nemam moc vyrysovane vaha tak okolo 100kg ale urcite niesom tlsty ... som inteligentny (som si to o sebe nemyslel ale vsetci mi to hovoria tak som tomu uz uveril) a aj tak intelektualne zamerany no a taka romanticka dusa citliva akurat ze niesom moc komunikativny ani sebavedomi taky flegmatik v podstate a so vztahmi nemam moc skusenosti (mal som jednu holku)... no neviem mne sa strasne zda ze proste pre vecsinu holiek som moc velky a tiez ze neposobim tak sebavedome ze to ziadnu neohromi....

majka_

no typek, ja mam 178 cm, tiez nie som moc tucna (i ked mam 78 kg, ale na postave to vdaka bohu velmi nevidno, len viem, ze potrebujem ist sama pre svoj dobry pocit dole s kg). komunikativna tiez extra nie som, spoluziaci mi zo strednej do ciernej kroniky napisali "Inteligenciu v krvi ma, to tu kazdy uznava...". ja osobne by som brala popri sebe vysieho chlapca (tak nad 185 - 200 cm). sebavedomie tiez nemam bohviejake, ale vsetko sa da spravit. jednoducho nechcela by som mat popri sebe nejakeho chlapca s vyskou 150 cm, ale koniec koncov vyska i tak nehra rolu. podstatne je, aky ten clovek v skutocnosti je a ake ma srdiecko. to je pre mna najpodstatnejsie.

cajik

podla mna v pohode. mam jedneho takeho vysokeho kamosa a paci sa mi :).mozno skus trosku popracovat na tej komunikativnosti,lebo vo vztahu ide aj o nieco ine ako len to aby si dvaja divali do oci ;)