Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Damian, poradis? zn.olivovy olej

Príspevok v téme: Damian, poradis? zn.olivovy olej
starling

Mama mi v septembri minuleho roka kupila 7,5 dcl flasu extra panenskeho olivoveho oleja, chyba tam asi este len 2,5-3 dcl; niekedy po Novom roku sa s nim mama cca 3 tyzdne natierala(kedze ma suchu plet), ale nezatvarala ho poriadne, len ten vrchnak polozila navrch, je uz ten olej zoxidovany? flasa ma tmave sklo a vzdy som ho skladovala v tme, pri teplote cca 18-20 stupnov.

starling

dakujem za odpoved, ale som sa to pytala skor preto ci ho este mozem jest :/ mam aknoznu plet a RNG spomina ze na to sa nemsu jest zoxidovane tuky

damian

Ahoj. Musim povedat, ze neviem. Ale myslim, ze minimalne kvalita nemusi uz byt 100%. Ak si nie je ista, nech si na stehno alebo lytko nanesie drochu toho oleja, votrie do pokozky a uvidi, ci nebude nejaka neziaduca reakcia.

Btw, na suchu kozu velmi odporucam urinoterapiu (a moze byt v kombinacii na striedacku s olivovym alebo kokosovym olejom, a aj lanovy je vynikajuci).

O urinoterapii pozri -odkaz odstránený- Vsetky clanky pod nazvom Liecba len pre vyvolenych.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Damian, poradis? zn.olivovy olej - Fórum - ZDRAVIE.sk