Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

silikonove podprsenky

Mimi323

Ale podľa mňa mia myslela na gélové podprsenky, pretože píše, že sú lepšie ako tie čo sa vypchávajú.

Mimi323

mary-anne, aj ja som si splietla a prišla som na to na Wecku :D
Takže písalal som o gelovych, nie silikonovych, sorry.

kuki

No ja som si objednala na tejto stranke. aj spoštovnym len za 8.20e.tak som zvedava kedy mi pride.

Silikonove podprsenkyNOBRA-silikonová podprsenka NO BRA

Mimi323

mia, tie podpiry sú super. Kupujem ich v Atlantiku. V KE v Optime alebo v PO to bolo v Hypertescu, ale teraz sa presťahvali kdesi na Florianovu. Cenz sú do 800sk ale mne vydržia aj viac ako rok v pohodičke. V PO je zlatá predavačka, ktorá vie poradiť. To keď vyskúšaš takú podpiru, tak budeš prekvapená.

podprdka

nechcem zakladat novu temu tak sa spytam tu =)

ked mam obvod prs 94 a pod nimi 80 tak aku podprsenku si mam kupit?80 to viem ale mam problem ze aky kosik..A, B alebo C?

dakujeeem

mia21

no drahe..nad tych 800sk to je dost...skusala som za 1400 a stala tolko len preto, ze mala swarovsekho krystaly...a lormar stoji tak 500-600? ci viac?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.