Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyschnuta koza, lisaje

ayurvedsky maser

Je potrebne vycistit si organizmus od parazitov a potom prestanu aj vase kozne problemy. Dovtedy to bude ako hra na macku a mys :-)

lenka nizna

ja som mala lisaje uz davno davno na ociach...xixi(no vtedy som sa nesmiala)
ale predpisala mi obvodna lekarka krem a hn ed zabralo uz sa nepamatam ale aj teraz ked uz vidim ze pokozka je trosku suchsia dam tam ,,kilo,,nivei a je po probleme

p3p3ka

no olejove pripravky do kupela som skusala ale to bolo SPY od avonu, ale tieto spominane znacky nepoznam. Kde sa daju zohnat, normal v lekarni? A kolko cca stoja?

p3p3ka

silver, mirka dakujem vam za rady. Skusim kupit to mlieko Excipial. Pretoze uz som skusila vsetko mozne a mozno aj nem ozne, a nepomohlo absolutne niiiic :( Cez obycajnu indulonu, detksy olej po 24 hodinovu hydrataciu od vichy a podobnych znaciek. A stale mam tu pokozku suchu.Som z toho uzzufala :(((

mirka222

Ja mam extremne suchu pokozku od kedy sa pamatam. mam osvedcene ze najlepsia kozmetika je ta ktoru kupite v lekarnach, mne najviac pomaha telove mlieko EXCIPIAL LIPOLOTIO, ktore je urcene prave na takuto pokozku, ja sa s nim ponatieram cela kazdy vecer po sprche a raz do tyzdna sa kupem v oleji Balneum Hermal, niekedy, hlavne na zaciatku som sa musela natierat aj 2x denne dnes mi uz staci len vecer. Tiez je velmi dobre telove mlieko Eurecin na atopicku pokozku ale podla mna je dost drahe. Dojezite je vela pit, jest vela vitaminiv skupiny B a vela olejnatych Ryb, a nikdy sa nekupte vo velmi teplej vode.

silver

ahoy, ja som to mala tiez v detstve. zhodou okolnosti to mal moj otec tiez v tom istom case : ) Pomaha "horske slnko" Neviem ci si o tom kedisy pocul(a).
Ma to take dve trubice ako solarko, ale su asi tak 15-20 cm dlhe a su dve. Je to taky mali pristroj, asi ako radio. S tym sa nahrievas kazdy den tak 3-4 min na zaciatku a to sa pomaly zahoji....o inych liecacich ucinkoch som nepocula : ( Ale snad toto pomoze......

p3p3ka

nikto mi nevie poradit? vyskusala som hadam uz vsetko, hydratacne mlieka mi vobec nepomahaju, 24 hodinova hydratacia tiez ne. Nemoze to byt sposobene makkou vodou? prosim, poradte mi nejaky fakt ucinny sposob zhydratovania pokozky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyschnuta koza, lisaje - Fórum - ZDRAVIE.sk