Stitna zlaza a chudnutie

Príspevok v téme: Stitna zlaza a chudnutie
zabicka1611

ahojte kočky..prosim ak viete tak poradte..celkom sa mi darilo chudnut a slo to v pohode, ked som presla na zdravsie stravovanie, ale teraz sa akosi nemozem pohnut z vahy 55kg...chcem este zhodit aspon 7 kil..ale proste vaha stoji..moze to byt tym ze mam znizenu funkciu stitnej zlazy a ze akosi zabudam brat lieky?? viem ze by som mala ale neviem si na to zvyknut, ze ich mam rano brat :(( Prosim len ma nepoucajte...doma sa toho napocuvam dost :((

zabicka1611

inak som zo sebou spokojna lebo chalanom sa viac paci baba, co maju za co chytit!!!a nie kostricky pri ktorych si ublizia :D

zabicka1611

adi, to neva..mozem si za to sama, ze tie lieky neberiem ako mam a prave preto nechudnem i ked som zmenila stravu!!! a ja nechcem byt ako modelka len by som chcela zhodit trosku z bruska a zo stehien to je vsetko!!lebo ked sa pozeram aka je moja mamina tak nechcem byt takou..lebo som vzdy bola chuda po otcovi!!! zrejme zacnem behat tak dufam, ze to pomoze!! :)

aduska155

tak prepáč nechcela som ťa uraziť,ale morozčúlilo že všetci chú mať až neprimerane malé váhy.
Ja tiež ked som mala 58 kilo som bola stále silnejšia pri výške 168cm,mala som rit a nohy ale viem ,že genetika nepusti a koli tomu hladovat nebudem.
Inak k tej tvojej štítnej žlaže,úplne to súvisí s váhou.Ked je znížená funkcia tak sa pribera a ked je zvýšená tak chudne.

zabicka1611

presne...no poucili to ani nie..ked chcem daco vediet tak to z mojej lekarky taham ako z deky..a aj to mi nevie presne povedat preto by som ju chcela zmenit ale chodit zas do ineho mesta mi nevyhovuje :(

aduska155

Ja vobec nie som dokonalá to nie,ale ked berieš také lieky tak ťa určite aj poučili čo sa stane pri tom ak sa neberú a nejde tu len o priberanie.Predpokladám ,že berieš euthyrox.

zabicka1611

aduska155 - len tak pre tvoje info ja sa s nicim nechvalim..len mam aj kopec inych liekov a na tieto proste zabudam..Boze co ty si dokonala alebo co??
miro.83 - meriam 155 a pri mojej vyske je tych 55 dost lebo mam tucne stehna a brucho!! som totiz bola v Uk a tam ta strava vyprazana :(( skoda..predtym som bola chudsia...a tiez nie uplna kostra lebo taka byt nechcem a ani o tom nesnivam :(

aduska155

nehnevaj sa ,ale to čo máš 15 rokov,to čo tu riešiš aké kilá 55kg je nejako strašne moc,čo chcete všetci vyzerať ako kostry.
Vidím,že tie lieky berieš ako slnko zasvieti,ale je to tvoje telo ked tebe na tom nezáleží a ešte sa tu tým chváliš,fakt super.