Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svaly na rukach:)

mima22

Baby ja potrebujem poradit poriadne cviky hlavne na brucho a boky ale zisli by sa mi aj cviky na stehna, ak mate nieco overene, prosim dajte mi vediet. dakujem

bara017

Hravala som basketbal ale to uz 5 rokov nehram a potom som chodila asi rok pravidelne na aerobik do posilky, ale teraz ked uz viem ako na to, tak uz nechodim a cvicim doma:)) a vysledky sa dostavuju rychlejsie ako ked som chodila na aerobik:) cvicim tak 5x do tyzdna, so svojou postavou som spokojna vcelku len este zmensit brucho, ale to musim aj stravu trosku zmenit, najma obmedzit sladke:)

zaraaa

jejda,barus,ty si taka zlata,ze mi odpisujes:)cenim si to velmi...a aku mas postavu?:)svalnatu?venujes sa nejakemu sportu?

bara017

no cinka musi byt tazka.. ak sa ti zda tazka tak skus najprv mensie serie po trikrat a casom sa to spravi.. no neviem kilove cinky za pouzivaju skor pri kardio cviceni ako je aerobic ale tak mozes aj na tych zacat, ruky sa formuju pri kazdom cviku:)

zaraaa

lebo niektori mi radili,aby som posilovala..lenze mne sa zda aj trojkilova cinka tazka:Dtak neviem..ale tie cviky urcite skusim,,,dakuem:)a z kolko kilogramovych ciniek naberiem svaly,vie nekto?

bara017

ahoj zaraaa:) ja posilujem ruky pravidelne kazdy druhy den a je to po dvoch mesiacoch uz aj vidiet, ludia si to vsimaju hlavne chlapi a paci sa im to:)
najlepsie su cviky z vlastnou vahou teda kliky najlepsie nie tie zenske, ale obycajne, potom na triceps opret sa o lavicku alebo hocico pevne a spustat dole zadok vaha vsak musi byt na rukach, potom zhyby na hrazde:) ale aj cinky su fajn ale ja nerada cvicim s cinkami tipy na cviky najdes aj tu: www.muscle-fitness.cz

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svaly na rukach:) - Fórum - ZDRAVIE.sk