Vyrastajuce blond korienky z tmavych vlasov

Príspevok v téme: Vyrastajuce blond korienky z tmavych vlasov
suns

ahojte kocky, bola som 20 rokov prirodna blondina a pred 3 mesiacmi som uskutocnila radikalnu zmenu - prefarbenie natmavo. Problem je, ze uz po tyzdni farbenia u kadernicky mi zacnu vyrastat blond vlasy, po 2 tyzdnoch vyzeram akoby sediveli korienky a ked sa blizi mesiac od farbenia, bezim zas minut 25 eur... Myslite, ze keby som si kupila sampon /na zafarbenie/- nie farbu, aspon 2 balenia /mam pod plecia vlasy/ - ze by mi to tie korienky aspon trosku zakrylo? Budem VDACNA, ak PORADITE:) pekny slnecny tyzden:)

suns

oki super,dnes ho pozrem v dm, len dufam, ze si to budem v vediet nafarbit sama aj napr. vzadu... ake su tam odtiene? pekne? cokolada?

lilly2

tak mne nereagoval casting s farbou... casting je farba bez amoniaku. Je slabucky oproti klasickej farbe, takze az pride cas, tak ho jednoducho tou trvacnou farbou prefarbis. A co je podstatne, tak vlasy nim neznicis. Ja som si ho kupovala minuly rok v hypernove za nejakych 100-120 sk... uz si presne nepamatam.

suns

dakujem:) len mam strach, aby potom ten loreal nejak nereagoval s farbou, ktoru si urcite zase dam... a co stoji ten casting? a je to farba? lebo som bola v dm, a nic okrem trapnej Palette sampon v tych vrecuskach som tam nevidela... dakujem za pomoc:)

lilly2

suns, ja ked som bola na tmavsie zafarbena, tak som si medzi farbeniami davala loreal casting... da sa povedat, ze dost pomohlo, aj ked chapem, ako ti je... teda mne z toho bolo dost na ho, lebo ak odrasta tmava zo svetlej, tak to sa da, ale ak svetla z tmavej, tak clovek vyzera ako sedivy... teda ja som mala ten pocit. Vela stastia s farbenim