Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to tu vela krat---ROZCHOD,ale ako to prezit?

Príspevok v téme: Je to tu vela krat---ROZCHOD,ale ako to prezit?
c´est la vie

Dnes sme sa rozisli...ja viem,boli tu uz rozchody...boli aj su.sestrocne vztahy,5,4,3...moj trval rok aj tri mesiace.Lubili sme sa.Z oboch stran.Bol to naozaj pekny vztah,clovek s podobnym humorom,taky sa tazko hlada...jednoducho mi vazne vyhovoval.rok presiel neuveritelne rychlo.nam bolo uzasne...ale...vsetko dobre sa raz konci a prislo zle obdobie,nerozumeli sme si tak,ako predtym,hadali sme sa pre malickosti.nebolo dna,co by som neplakala.urobila som vela chyb,ja viem.ale myslim ze nikdy neboli neodpustitelne.aj ked obcas sme mali mensie krizy...ale to predsa byva v kazdom vztahu.no jednoducho uz sme sa nesmiali,boli sme bez zivota,niekedy sme boli spolu zo zvyku,aj ked si to tazko priznam,ale predsa.bude to pre mna strasne tazke.vymazat si rok dozadu,aj ked viem,ze sa to neda...neviem ci cakam nejaku radu,ale kamaratku,ktora by ma vypocula a porozpravala sa so mnou...tu nemam.teda aspon nie take naozajstne.uprimne,neviem si predstavit,ze uz mu nikdy nezavolam,nepoviem mu,ze ho lubim...ti,ktori boli zamilovani,pochopia...snad ten rozchod mal nejaky zmysel a casom sa tie rany zahoja...aj ked hlboka spomienkova jazva v srdci ostane este velmi velmi dlho...

drobecc

ahoj c´est la vie. moj mi pred chvilou volal. najprv som ho 2x zrusila, lebo som prave bola na odchode z navstevy. a on si to samozrejme vylozil tak, ze s nim nechcem hovorit... kecali sme normalne, ze co nove. o tej hadke som sa zmienila asi 1vetu nepriamo. mozno pride zajtra do mesta ku mne, tak uvidim, ako sa bude spravat :) az som zvedava... nevedel, ci bude mat cas, ale som mu povedala, ze den ma 24hod a ze ked bude chciet, ze urcite pride.
jaj, to si viem predstavit, aka nervozna si pred stretnutim bola. preco si pristupila na pauzu? preco si mu nepovedala, co citis? ze nechces byt bez neho a ze si myslis, ze si este zasluzite sancu... no na druhej strane to nemusi byt zla skuska. a ja verim, ze by ste sa aj mohli po pauze dat casom opat dokopy, ked pochopite, ze si chybate natolko, ze stale chcete byt spolu. no ved uvidis, hlavne sa snaz byt vesela.... a velmi sa netrapit. aj ked viem, ze je to tazke. drzim palce

c´est la vie

surikate:dakujem,dufam,ze mas recht...
brobecc:ahoj...ja neviem ako to bude dalej...par minut pred koncom vyucovania mi zavolal,ze ma caka pred skolou.prisla som(ani na obed som nesla,tak som sa triasla)a jednoducho sme sa prechadzali a povedal,ze vcera sme to s tym rozchodom prehnali,ze aj jemu je strasne debilne...bolo to moc krute pre oboch...tak mi nahvrhol pauzu...suhlasila som,co ine som mala robit,s tym,ze ak si velmi budeme chybat,tak si napiseme sms,prezvonime,zavolame obcas,ale ze sa nebudeme stretavat :-(pre mna je to v podstate skoro to iste...mam taky pocit,ze lepsie uz nebude,ale neviem sa s tym zmierit...bol pri mne,tak strasne blizko...a nemohla som sa ho dotknut...chcela som mu tolko veci povedat,zartovat,ale nemohla som...ja sa citim tak strasne na dne...dnes som si spravila radost z gelovych nechtov,ale aj to ma uz preslo,aj ked su skutocne nadherne...nema mi to kto povedat...no uvidime co bude,necakam uz nic dobre,asi sa s tym budem musiet zmierit,lebo pochybujem,ze po pauze by sme sa dali dokopy,aj ked mne bude chybat strasne dlho a budem ho oplakavat...teraz idem von s kamaratom,ale mam z toho taky cudny pocit...ja chcem byt s nim...s tym mojim.bozkavat ho,milovat a vsetko to,co bolo predtym...drzte mi palce,som rada ze aspon tu si mozem vyliat svoju dusu...pomahate mi,ani neviete ako.brobecc,ty daj vediet co nove :-)zatial sa majte

drobecc

presne nieco podobne som cakala :) verim, ze vsetko dobre dopadne a ze dokazete byt spolu este stastni.. budem drzat palce. treba sa stretnut, porozpravat, dohodnut nejake kompromisy. ale obaja to este podla tych sms chcete skusit, tak sa zbytocne netrapte. mozno vazne patrite k sebe a toto bola len malinka skuska... uvedomite si, ze chcete byt naozaj spolu... podaj spravu, ako sa to vyvija :)
moj stale nic :(

surikate

podla toho čo píšeš tak sa zase dáte dokopy..nebojkaj sa..je vidieť ze sa lúbite ale moc nanho netlač a to lúbim ťa si trošku odpusti aby si nebol až tak moc istý..budete spolu uvidíš

c´est la vie

baby...este vcera neskoro vecer mi napisal sms...,,viem,ze by som nemal pisat,ale proste zbehlo sa to tak rychlo a neni mi moc prijemne.tak som si chcel trochu ulavit.dufam,ze chapes.nemusis odpisovat.."
toto mi napisal.ja som mu samozrejme odpisala: ,,Chapem to...uz teraz mi tak chybas a citim sa pod psa.boli ma to,viem ze aj teba.mam chut napisat ti nieco pekne,co davam na koniec,ale neviem ci mozem" a on mi na to odpisal ze "Ja neviem tiez(odpovedal by som aj ja teba lubim)prepac,ze som napisal.proste som nevydrzal.to hadam casom prejde.dobru noc trtka...to trtka je pomenovanie,ktorym ma volal.
baby zblaznim sa,celu noc som nespala a kazdu chvilku plakala.ja viem,ze som to mozno nemala urobit,ale okolo pol piatej som mu napisala sms "Nemozem spat,hadaj preco.Vzdy sa zobudim zo strasneho sna a po chvili si uvedomim ze to tak naozaj je.uz to nevydrzim bez teba.idem sa pomaly zblaznit...chcem byt s tebou.myslis,ze je to naozaj uz nemozne?ja myslim,ze sa to da.nechod mi prec zo zivota.nechcem to.prepac,ze pisem,ale neviem,co mam so sebou robit.nemusis odpisovat,len som ti chcela napisat,aby si vedel ze ja bez teba byt nechcem...chcem aby sme boli spolu.Lubim ta."

Hm,co si o tom vsetkom myslite?Mam taky pocit ze tou poslednou sms som to vsetko pokazila.ale tym,ze mi vecer napisal mi dal taku silnu nadej,ze asi preskocim vsetky prekazky.ak mi dnes rano odpise,ani on to nechce ukoncit.ja viem,ze ani nechcel.jednoducho sa to zbehlo strasne strasne rychlo,v priebehu jedneho dna.boze baby,neviem co mam robit.pocitujem strasnu uzkost,zvieranie v srdci,obrovsku bolest...neviem co dalej,neprezijem to bez neho.

moje

Zavolas mu a objednas sa, prinesies vymenny od doktora a neplatis ani korunu. Hej, ona si ta potom objedna znovu, tak raz za dva-tri tyzdne, podla toho, ako je to potrebne. Poradi ti, ako sa stym vyrovnat, ako zit dalej, nejake relaxacne cvicenia, urcite chod, len to pomoze,psycholog nemoze ani davat lieky, iba poslat psychiarovi, ked zvazi, ze je to skutocne nevyhnutne. Inak su velmi zlati. Drzim ti palce:)

salamandra

este taka malickost, kolko sa plati psychologovi, a ako to je, on si ma potom objedna na dalsie sedenie, alebo ako to prebieha? sorry ze sa tolko vypytujem, chcem to uz riesit

moje

Ale prosim ta, ja tiez este byvam nasimi, jednoducho pojdes, povies, ze trpis nespavostou, ze potom byvas z toho nervozna a nevies si s tym pomoct a bude. Rodicia o tom nemusia ani vediet.

salamandra

neviem ale ako by som to povedala rodicom, aj napriek tomu, ze mam uz par rokov po dvadsiatke, no kedze s nimi zijem, asi by som im to musela povedat, neviem ani ako sa s nim skontaktovat, kazdy vravi k obvodnej najskor ta uz posle, ale co by som jej tak povedala aby mi dala listok k psychologovi?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to tu vela krat---ROZCHOD,ale ako to prezit? - Fórum - ZDRAVIE.sk