Missed abortion - zotavovanie

Príspevok v téme: Missed abortion - zotavovanie
kukajda

ahojte, v 9 tt. mi zistili, že bábätku nebije srdiečko - missed ab., robili mi revíziu, dnes je tomu týždeň. Chcem sa opýtať, ak ste to zažili, ako dlho ste ešte špinili, resp. krvácali? U mňa to už 2 dni potom bolo len slabučké skoro žiadne, ale teraz akoby sa to spustilo viac. Každý deň viac špiním a dnes už normálne krvácam. Neviete, je to OK? Bojím sa, aby to nebolo zlé, neviem ako to má prebiehať a ešte ostávajú 3 dni do kontroly. Prosím napíšte ak niečo viete...

/,/

Ahoj, Kukajda, sú to prír.doplnky na báze aloe vera plus včelia materská kašička a vitamíny, ale k mi prezvoníš na 0903848498, TAK TI ZAVOLám a poviem ti podrobnejšie. Veľmi to posilní maternicu a zároven ti dám kontakt na lekára, aby si to mohla konzultovať.

kukajda

/,/ aké prírodné prípravky máš namysli? Môžeš mi napísať? Ja beriem Femigard. Brala som ho aj pred tým a po necelých 2 mes. od zač.užívania som otehotnela.
Ak poznáš nejaké dobré prírodné prípravky prosím daj vedieť, ja som tiež za ne.

kukajda

ahoj jasminka, no veď to si už na tom dobre, keď je tomu už 2 a pol mesiaca. Ja sama rozmýšľam ako dlho budem čakať tak ti nechcem radiť, že jasne choď do toho keď ti lekárka povedala niečo iné... Ona povedala že ešte mesiac, tak neviem ako dlho sa ti zdá počkať ešte mesiac... keď si myslíš, že už to je v pohode tak skús, ja by som asi tiež už skúšala, ale na druhej strane ak si vydržala už tie 2 a pol mesiaca možno ten jeden už vydržíš (alebo pol)... Rob tak ako sa cítiš, nechcem ti radiť niečo o čom nie som sama presvedčená.

kukajda

ďakujem za podporu, asi počkám tie 3 kramy aby som si to nemusela vyčítať celý život, keby sa niečo stalo, ja len že pri takom dlhom čakaní je každý týždeň dlho, nie mesiace... ale jasne keď je to potrebné tak sa toho budem držať. A je veľké riziko potratu keď to bude skôr ako 3 mes.? Alebo kvôli čomu teba čakať. Čítala som že maternica je vlastne 1.menštr. zregenerovaná...
Dnes som bola na kontrole aj na UZV a všetko je v poriadku. Už ani nešpiním :)
Janka je mi ľúto čo sa ti stalo a gratulujem k tehotenstvu :))) je to super. Ten Costylbegyt ti predpísala kvôli niečomu - nejakým predchádzajcim problémom alebo len tak? Mne ho asi nepredpíše ja som pred tým brala Duphaston tak myslím že mi ho predpíše aj teraz.

/,/ aké prírodné prípravky máš namysli? Môžeš mi napísať? Ja beriem Femigard. Brala som ho aj pred tým a po necelých 2 mes. od zač.užívania som otehotnela.
Ak poznáš nejaké dobré prírodné prípravky prosím daj vedieť, ja som tiež za ne.

jasmika

Ahojte. Chcela by som poradiť. Potratila som dvojičky v 5 mesiaci tehotenstva. Uz je tomu dva mesiace aj dva týždne a veľmi by sme chceli mať bábo. Doktorka mi povedala, že mám ešte mesiac čakať, ale potom mi povedala, že mám všetko v poriadku, čo si myslíte o tom.:?

janka

Ahoj Kukajda! Tak je mi to ľuto, čo sa ti stalo. Ja potratila min. rok začiatkom novembra. 3.11 ma čistili. Nepamatám si ako dlho som špinila ale viem, že som to mala slabé špinenie. Prvu menštruáciu som dostala až 10.12 a bola to doslova lavina. V januári mala tiež silné a vo februári už slabé. Potom mi doktorka nasadila Costylbegyt na tvorbu vajíčok a Utrogestan a teraz čakám dvojičky. Potroške sa blížim ku koncu 3 mesiaca. Síce som si zas odležala v nemocnici dva týždne lebo som krvacala ale našťastie to hneď aj prešlo. tak ti prajem veľa šťastia a radšej počkaj kým sa ten organizmus zotaví aspoň troje krámy pa

kukajda

ahoj jesika, tak v piatok ešte nemali výsledky z histológie ani dnes ešte nie sú. Takže tam pôjdem až zajtra. A na kontrolu ku gyn. mám ísť až keď budem mať výsledky z histológie. Takže pokračujem v marodke. Tá marodka bola aj je tiež pre mňa zložitá, som 1.krát PN a vôbec som nevedela ako mám postupovať, čo mám robiť. Ani teraz ešte neviem. Mne nikto nič k marodke nepovedal. Len pri príjme mi dali tie papiere, z ktorých som 2 odniesla do práce a inak nič neviem.Dokonca tam nemám ani žiadne vychádzky ani nič a nikto sa k tomu nevyjadroval... Inak špiním stále - dnes je to 11 deň tak neviem, ale je to už slabučké tak dúfam, že to už skončí. Cez deň som sama doma - kým nepríde muž z práce, víkendy sú lepšie. Fakt je to strašné po takom dlhom čase, asi to nikdy nepochopím prečo práve ja. Všetci mi hoovoria komu všetkému sa to stalo ale mne to nepomôže ja myslím len na tie ktorým sa to nestalo, ktoré v pohode otehotneli a už majú krásne deti.
Niekedy si poviem, že to budeme skúšať hneď od začiatku (keď budem v poriadku) ale potom dostanem strach, že keby sa kvôli tomu, že som sa ponáhľala malo zasa niečo stať tak by som si to nikdy neodpustila... takže neviem ako to spravím ale určite sa na to rovno opýtam lekára.Inak pracujem v kancelárii ale dosť stresujúca práca...