MUDr.Igrényiová či Ikrényiová?

eliška

bibii, nemaš za čo. no ak dobre viem, ona už v nemocnici neposobi, aspon, ked som pred 2 rokmi ležala na rizikovom, a potom po porode, tak som sa s nou tam nestretla. (no a nepobudla som tam len par hodin - mala som možnost okukat všetkych lekarov, ktorí tam posobili v tom čase).

gituška

Ja som k nej chodila v Zámkoch.Bola dobrá.Aj som u nej rodila.Femka má pravdu.No teraz sa priprav na to,že k nej môžeš chodiť ako tu píše eliška ,no ale rodiť sa u nej už nechystaj.

femka

ja som u tej doktorky rodila {este ked posobila v NZ nemocnici}...moja osobna skusenost s nou je velmi dobra bola velmi mila a ustretova a myslim ze aj dobra odbornicka

eliška

prepač bibi, dlho som sa neozvala, ale nebola som v dosahu netu. no pytala som sa, berie nove pacientky, ale vela treba čakat, tak ako pisala žienka predo mnou, priprav sa, že nevybaviš za pol hodinku.

lucica

Ja som tam nedávno bola,brala tam práve nejaku novu.Poriadne som načakala pokiaľ som sa dostala konečne dnu.Ked tam ideš den už máš zabitý,tak si vypýtaj potvrdenku.

katuš

Robí v Sturove.Ja si myslím že do Zámkov do nemocnice už služiť nechodí.Má tam dosť ľudí,dlho sa čaká.

bibiii

eliska ešte si nestretla tu známu z druhej dediny,kto k nej chodí???Musím inu prezívku dať lebo bibi mi už neberie,niekto sa pod tým menom zaregistroval.

bibiii

WW točo má byť?Nezaujíma ťa téma,nepáči sa ti,alebo poznáš tu doktorku a je hnusná či čo je vo veci!!!