Chodíte na pedikuru?

Príspevok v téme: Chodíte na pedikuru?
erika199

Ahojte! Chystám sa na pedikuru prvy krat a chcem sa spytat ake upravy chodidiel tam prestne robia? Ja by som potrebovala skor nejaku liecivu pedikuru, lebo mam chodidla uz v katastrofalnom stave. Neviem ci som dostala nejaky pliesen v plavarni alebo co to je ale mam take biele flaky medzi prstami na nohach a na pätach ako keby som sa dlho macala vo vode. Nevykopnu ma ked tam pojdem s takymi nohami? Strasne sa za to hambim a neviem kde mam s tym ist..Poradte mi prosim!!

mmooly

Ahojte,

potrebujem poradiť dobrú či výbornú pedikérku pre manžela, má otrasné nechty na palcoch, vystriháva si ich sám do čudesných tvarov, jeden necht má dokonca prasknutý na veľkom kuse..zapálené nemá. Tak Vás poprosím o radu na fakt dobrú odborníčku. Mala by byť z Blavy alebo okolia, prípadne v Dunajskej Strede.

Ďakujem.

Ellinka

Ahojte,

Klasická mokrá pedikúra

Spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované, odstráni sa stvrdnutá pokožka na päte, pod prstami, na hrane palca, pod palcom a na bruškách chodidiel. Ostrihajú sa nechty a vyformujú sa zapilovaním. Záverečný krém s masážou.

Medicinálna (suchá resp. prístrojová) pedikúra

Umožňuje komplexnejšie ošetrenie nôh, ako napríklad takmer bezbolestné a nekrvavé ošetrenie zarastajúcich nechtov, mozoľov, kurích ôk a iných neortopedických anomálií pomocou prístroja. Ošetrenie prístrojom si nevyžaduje kúpeľ nôh vo vode. Pravidelným obrusovaním sa spomaľuje nadmerný rast kože a vytváranie otlakov. Ošetrenie nechtov touto metódou je šetrnejšie, nechty sa zbrusujú do požadovanej dĺžky i tvaru, odstraňovanie kurích ôk sa prevádza špeciálnou frézkou a zákazník si väčšinou ani nevšimne, že zdroj jeho bolesti zmizol. Ošetrenie pomocou frézok je rýchle a dokonalé, ide o fyziologický spôsob ošetrenia, pretože nedochádza k porušeniu integrity kože ani k možnosti krvavého poranenia.

Kvalitná pedikúra umožňuje:

Ošetrenie nechtov aj zarastajúcich nechtov

Špeciálne ošetrenie nôh postihnutých mykózou

Špeciálne ošetrenie pre diabetikov

Odstránenie stvrdnutej pokožky, otlakov, kurích ôk

Aplikáciu výživných masiek alebo zábalov

Masáž nôh

-odkaz odstránený-

babeta66

Aj ja som samozlupovačky odskúšala. Podarená vec. Nikdy som nič také nevidela - nikde. Zostala som tomu verná, pretože je to veľmi pohodlné. Mám vždy v zásobe dva výrobky a vždy keď potrebujem tak aplikujem. Je fakt , že to potom trvá 2 týždne, ale výsledok je lepší ako od pedikérky a takto upravené nohy mi vydržia aj 2 mesiace. Čo je fakt v mojom prípade veľa, lebo mám s tým problém.

schlegel

Ano, aj ja som skúšala Samozlupovačky. Perfektná vec na pedikúru. Jednoznačne odporúčam. Kupovala som si to do Nemecka cez net, ale teraz mi to mamina kupuje aj tu na Slovensku a v obálke pošle!!!! Treba odskúšať nenormálne mi to dalo nohy do poriadku - teda hlavne päty.

cukiluki1

Ja som si už tiež tento zázrak SAMOZLUPOVACIE PONOŽKY vyskúšala. Kupodivu, žiadny teleshoping, ale super vec!!! Perfektne sa mi zlupala pokožka a hlavne tieto otrasne moje päty. Mám proste stále suchú pokožku, takže sa o nohy musím starať intenzívne.Bola som z toho fakt prekvapená ako to funguje. A je to bez PARABENOU!!! Vyskúšala som to niekoľkokrát a musím povedať, že tie so slimačím extraktom sa mi viac pozdávali. Pokožka po nich bola krajšia.

Yogi18

Ja som bola na pedikúre z medicínskych dôvodov - nasadzovali mi šponu na zarastené nechty a krásne mi to pomohlo. Predtým som to mala stále zapálené a boľavé. Pripomínam, že to tiež nebolo tým, že by som sa o nohy nestarala, mám to po ocinovi, aj jemu veľmi zarastajú nechty. A to je tiež taká vec, že doma s tým nič nespravíš..

barbieenka80

Ja som odskusala toto leto prvý krat samozlupovacie ponozky a som spokojna pride mi to super vec na doma :-) teraz trosku pedikuru vymenim za ne :-))

megan 555

Samozlupovacie ponožky mi darovala kamarátka z Čiech už minulý rok k meninám. Vcelku zaujímavá vec. Ako keď nemáte čas ako ja čo mám 3 deti a určite nie vždy sa dostanem na pedikúru môžem odporučiť . Mala som v úmysle vyskúšať tie so slimačím extraktom, pretože tam mala byť ta pokožka lepšia. Teraz prišiel ten čas , pretože som si to nevedela predstaviť keď máte sandály.

Lucrezia

Na samozlupovacie ponožky som tiež zo začiatku kukala, že čo to je za teleshoping. Ale zvedavosť mi nedala a tak som si ich objednala. Bola som mile prekvapená ako to funguje a že to FUNGUJE!!!!! Najskôr som ich nasadila a že nic a až po 7 dňoch sa mi koža začala lúpať neuveriteľným spôsobom. A zišla aj stará koža čo je SUPER!!!Za mňa jednotka!!!!