Chodíte na pedikuru?

Príspevok v téme: Chodíte na pedikuru?
erika199

Ahojte! Chystám sa na pedikuru prvy krat a chcem sa spytat ake upravy chodidiel tam prestne robia? Ja by som potrebovala skor nejaku liecivu pedikuru, lebo mam chodidla uz v katastrofalnom stave. Neviem ci som dostala nejaky pliesen v plavarni alebo co to je ale mam take biele flaky medzi prstami na nohach a na pätach ako keby som sa dlho macala vo vode. Nevykopnu ma ked tam pojdem s takymi nohami? Strasne sa za to hambim a neviem kde mam s tym ist..Poradte mi prosim!!

takasom

No ja som uz poskusala kadeco aj tie samozlupovacie ponozky :-) myslim ze to je taka domaca zabavna forma :-)) clovek si to natiahne na nohy a v klude kuka telku a potom uz len caka kedy sa zlupi tak stvrdnuta koza :-) mna to bavi a aj vyhovuje :-)

morticia 17

Ano, poznám tie sú SUPER!!!! Ja som mala tie s tou papájou. Výborná vec!!Majú teraz aj so slimákom,ale šla som radšej do tých ovocných, odporúčam!!! Výborná pedikúra aj medzi prstami to zlupe tu pokožku. Majú to na eshope krásna doma.sk

kaya 55

Ja no nohy používám samozlupovacie ponožky. Je to pedikúra ,ktorú si môžeš urobiť doma a sama. Je to jedinečný patent,ktorý ťa zbaví odumretej pokožky a stvrdnutým pät.
Určite odporúčam!!!!

LMarika

Este som na pedikure nikdy nebola, ale chodia tam rakuske babky. Takze je to v mojom pripade skor otazka dalekej buducnosti. Ked raz budem rakuska babka, budem chodit na pedikuru aj ja :) Na rozne plesne na nohach vraj pomaha nechtikova mast.

yourfoot

ja sa vám čudujem baby, to sa neviete o nohy same starať že musí bežať za nejakou žneskou? Veď nohy si umývať, ostrihať nechty, nastriekať nejakým sprejom na nohy, natrieť nejakým krémom a hotovo. Načo pedikér? Navyše je tam také riziko chytenia nijakej krvou prenášanej choroby v prípade žeby vám do kože zarezala niečim ako pri pircingu či tetovaní že niečo chytíte. A pred plesňou na plavárňach a v sprchách sa dá brániť tým že budete nosiť šľapky nie naboso.
to ste také lenivé že potrebujete nohy zveriť cudziemu človeku? Nepoviem zub si samé nevyvrtáte ale na nohy dosiahnete snaď pokiaľ ovšem nemáte nejaké mega veľké brucho :-D

mala_sovicka

mne tiez staci niekde len prejst bosa kde chodi viac ludi a hhned chytim nieco a uz som niekedy az na nervy z toho

Denisa7

Treba prísť na pedikúru a pedikérka pozrie, či je treba ísť aj na kožné. Výborná je medicinálna (suchá resp. prístrojová) pedikúra.
Umožňuje komplexnejšie ošetrenie nôh, ako napríklad takmer bezbolestné a nekrvavé ošetrenie zarastajúcich nechtov, mozoľov, kurích ôk pomocou prístroja. Ošetrenie prístrojom si nevyžaduje kúpeľ nôh vo vode. Pravidelným obrusovaním sa spomaľuje nadmerný rast kože a vytváranie otlakov. Ošetrenie nechtov touto metódou je šetrnejšie, nechty sa zbrusujú do požadovanej dĺžky i tvaru, odstraňovanie kurích ôk sa prevádza špeciálnou frézkou a zákazník si väčšinou ani nevšimne, že zdroj jeho bolesti zmizol. Ošetrenie pomocou frézok je rýchle a dokonalé, ide o fyziologický spôsob ošetrenia, pretože nedochádza k porušeniu integrity kože ani k možnosti krvavého poranenia.
-odkaz odstránený-

erika199

Andulka, lenze niekedy ani to nestaci ked sa o nich precizne staras..staci zajst na plavaren, do nemocnice a v sprchach sa da chytit vselijaky humus..ten problem s nohami nemam kvoli tomu, ze by som sa o nich nestarala

Adulka

Ja sa o svoje nohy starám sama a mám im pekné, žiadna stvrdnutá koža, ani nič podobné.. Treba sa starať o seba a nie zanedbávať a potom utekať na pedikúru s nohami v katastrofálnom stave ..

erika199

tinus, uz som objednaná na pondelok.som zvedava co to mam, dufam, ze to nebude plesen, lebo sa prepadnem od hamby..uz sa neviem dockat kedy mozem aj ja nacupitat na pedikuru :DD