Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Seborea

issa

Ahojte! Tak podobneje to aj umňa,,červená tvár, fliačiky pod očami, trocha na nose, niekedy spánky, opuchy líc, červenanie.....a dosť to svrbí, páli, a pod tými očami žerie pokožku.
Mám nato Rozex krém, ako denný krém Physiogel krem, a teraz ešte mi pani dr. pridala Jerichovu soľ/obklady/.
Ale tak nič mi nepomáha.....bola mi zistená alergia na kovy a helikobakter, ktorý pretrváva aj po vybrastí ATB.,..
A teraz musím lieky pol roka aby sa nemnožil HP. Si myslím,že akonáhle sa mi do tela dostane dákyliek, je to len horšie, strašne štípe tvár....a neviem čo s tým...je tu niekto takýto?..rada by som o tom s niekým popísala.,

sokino

Ahojte, takze moj problem opisem presne ako to je.Mam zacervenanu kozu a malinke pluzgieriky po oboch stranach nosa.Postihnuta cast je pod nosom presne pozdlz zahybu ku kutikom ust.Nesiaha az k peram.pistihnuta cast je priblizne 1,5 cm velka po oboch stranach.Pocas dna to citim a je to trosku paliva bolest.Taktiez citim vysusanie pokozky.Pouzival som Fucicort. Mam to vyse dvoch mesiacov.Co si o tom myslite? Za odpoved a radu dakujem.

Nuff

Ahojte, ja mám už velmi dlho cervene flaky okolo nosa-skor na bokoch nosa v tych kutikoch.Tvoria sa tam malilinke akokeby puciky a cele je to zacervenane.Co mam robit?Dakujem...

MR77

KatushiQ ahoj,
na www.oliveland.sk majú celkom zaujímavé veci, ja od nich teraz používam Dentinox šampón, je síce detský, ale mne pomáha :)

KatushiQ

ahojte,ja mam tiez seboreu,ale uz som skusala vsetko no nic mi nepomaha...poprosila by som,ak niekto nieco vie,ako sa toho aspon a chvilu zbavim,nech mi napise na mail sexidzinaa@azet.sk ...dakujem... :(

house

Micuska ja som myslel, ze mas fleky okolo nosa aj v zahyboch supiny, fleky stipu a su na licach v blizkosti nosa, zrejne si nerozumieme tie male fliaciky pod nosom moze byt nieco ine.Skus na to Imazol krem Plus.

elanna

ahojte, ja používam krém Dermipsor je to veľmi účinné, existuje k tomu aj šampón na vlasatú časť postihnutú seboreou, alebo psoriázou. Obsahujú prírodné účinné látky (13 liečivých rastlín), a majú ich v lekárňach.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Seborea - Fórum - ZDRAVIE.sk