Aky vek podla vas je uz vhodny na prvy sex?

Reginatitik0002

Ja som mala svoj prvý sex ked som mala 18. Zo začiatku som sa bala či to nebude bolieť no keď mi ho tam strčil tak to trošku bolelo ale inak v poho. Podľa mna je vhodný vek na sex 18,19.

tttiii

Ja som sa s mojim mužom spoznala v 14. A tiež keď som mala 18 chcel mať sex ale ja som povedala nie. A potom v 20tych sme sa zobrali a hneď v tú noc sme mali sex a rano som sa dozvedela ze som tehotna. Takze je dobre mat sex okolo 20 rokov.

laurora

Ja som prisla o panenstvo v 17, no bola som neskutocne zalubena...podla mna som nato tak celkom pripravena nebola, hlavne preto, ze to bolo neplanovane a dost spontanne, no takto asi malo byt. Hlavne to bolo z lasky a vo vztahu, urcite by som lutovala keby to bolo len s kamaratom alebo s kadekym len tak na jednu noc...neda sa povedat, kedy je ten spravny vek, aj ked 14, 15 je urcite malo. No je pravda, ze si treba uvedomit, ze sex prinasa riziko otehotnenia, tak je treba vzdy pocitat aj s touto moznou variantou.

Leala

Súhlasím s názormi kiki na a !!! , do 18 určite nie. Je to nezodpovedné a zbytočne hrdinské. Sex máš mať vtedy, keď si mentálne vyspelá a napr. dokážeš sa postarať o dieťa a vychovať ho, ak by sa náhodou niečo stalo. A to 16 ročné ani 17 ročné ( ešte decko) nedokáže. Bohužiaľ 16/17 ročné baby si myslia, že niečo zameškajú ak počkajú. V skutočnosti si ale mnohé nevážia samé seba a nemajú ani potuchy o tom, čo je to milovať niekoho. Súhlasím, možno staromódne tvrdenie, ale známkou zodpovednosti a dospelosti naozaj nie je ponáhľať sa a byť in...

M 25

samozrejme, že je to skoro!! privelmi skoro!!! a to ste spolu už od tvojich 13tich?!? boože, čo to máš prosím ťa za detstvo?? a ako sa chránite počas sexu?? nebojíš sa, že ostaneš tehotná?! a rodičia o tom vedia? boože , keby mi toto spravila dcéra!! ...

donuliatko

Noo toto by aj mna zaujimalo.. ja mam 16 a uz sa na to vazne citim... beriem aj hak, otehotnenia sa nebojim... bojim sa len rodicov ked to nahodou zistia :D =/