Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Afty, čo najúčinnejšie proti nim

Marusa92

Keď som začala mať problém s aftami, úplne skvelo mi zaberal gél Aloclair ... Stačilo natierať 2 dni a už bolo skoro po nich ... Avšak tie biele potvory si na to zvykli, tak som prešla na Herbadent - vodička, tiež skvelé účinkuje ... avšak zasa si na to tie potvory zvykli a aj po 5 dňoch používania sa to nijako nezlepšovalo ... Bola som zúfalá, začala som potierať alkoholom, čo zabralo takmer okamžite - po 3 potretiach už bolo lepšie. K tomu som začala používať Listerine ústnu vodu. Samozrejme nasadila som si B-complex od firmy StarLife ...

Neviem, ako si na tom s homeopatiou - mne ešte pomáha BioGaia Prodentis .... Sú to pastilky s jemnou mentolovou príchuťou, takže ani deťom nebudú vadiť :) ja ak cítim, že som sa znova uhryzla - rýchlo vycmúľam a je pokoj ...

Hlavne veľa trpezlivosti a menej stresu !

antonko

Dobry den.Mozte mi poradit nieco proti aftam?Mavam ich dost casto a neviem ako sa ich zbavit...Vyskusal som uz rozne ustne vody ako corsodyl. listerine roztok herbadent...Presiel som aj na tabletky Riboflavin ,Bkomplex,vitamin C ,cesnakove tabletky..Zatial mi nepomaha nic z tohto....Afty mavam kazdy tyzden....Mozte mi poradit ako sa ich zbavit? Dakujem.

sharald

preplachovať usta s propolisovou tinkturou riedeou s vlažnou vodou v pomere 1:5 (tinktura:voda). Inak aj na paradentozu a odhalené krčky výborné...

mimus

Dobrý deň môže mi niekto pomôcť ??? Už 3 deň ma trápi afta na špičke jazyka, vyskituje sa mi to raz do roka, a trvá to 6 týždňov. Som zúfalá mám roztok HERBADENT, a tablety na imunitu, tiež patnenol tablety. Bojím sa že mi to zas bude trvať vyše týždňa. Pls pomôžte...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Afty, čo najúčinnejšie proti nim - Fórum - ZDRAVIE.sk