Skusenost s kozmetikou Bioderma?

danielaaa

Ak by mal niekto zaujem o krem AKN, mam na predaj, je novy, nepouzivany, dam ho za dobru cenu, kontaktujte ma daniela106@centrum.sk

Lenka727

Kozmetiku BIODERMA je vyborna!!!

Nakupujem ju pravidelne, v minulosti v lekarni, problem ale bol ak som sa nevedela dostat k akcii kvoli vypredajom. Teraz nakupujem na www.bioderma-sk.sk kde maju stale prebiehajuce akcie.

Kikes

ja používam už pol roka pleťovú vodu na mastnú pleť..ale, keď som dnes prišla ku kozmetičke mi povedala, že by som to mala vysadiť.. ale podľa mňa mi pomáha.. nechcem sa vidieť, keby ju nepoužívam :O.. keďže som teoreticky v puberte.. (mám 17).. len ešte AKN chcem.. inak super :).. a tá cena sa dá prežiť :)

jajkafr

moje skúsenosti s Biodermou sú super... je drahá ale dobrá... keďže mám veľmi citlivú pleť a zreagujem takmer na všetko používam Biodermia Senzibio rich

michaela23

Bioderma pouziva na oznacovanie vyrobkou rady Sebium skratky MAT, AKN a AI. Na problematicku plet odporucam jednoznacne radu AKN, ktora ma viac liecive ucinky ako kozmeticke. Problem je cena, ale daju sa zohnat vzorky, alebo nakupit na internete.

eliek.sk

michaela23

Bioderma pouziva na oznacovanie vyrobkou rady Sebium skratky MAT, AKN a AI. Na problematicku plet odporucam jednoznacne radu AKN, ktora ma viac liecive ucinky ako kozmeticke. Problem je cena, ale daju sa zohnat vzorky, alebo nakupit na internete.

eliek.sk

AndyK

Bioderma je super. Najlepsie na nej je, ze ma take mnozstvo vyrobkov, ze kazdy si z nej vyberie co potrebuje. Ja mam konkretne plet dehydrovanu a Hydrabio je uplne perfektne, nedrazdi, nie je mastne..kamaratka ma skor mastnu plet a Sebium je pre nu dobre, lebo ju nevysusuje prilis ale dostatocne na to, aby sa uz neleskla.

LUKAS5283

Zdravim, moje meno je Lukáš, a mam 22rokov a pred štyrmi rokmi som zacal pouzivat kozmetiku SENSIBIO z Biodermy a musim povedat ze je dobra aj ked draha. Moj problem zacal pred 4rokmi ked som prisiel k dermatovenerologicke s rozpalenou tvarou, moja tvar bola cela cervena hlavne oblasti lic mal som ich totalne rozpalene a dost cervene a moja kozna mi odporucila SENSIBIO AR, SENSIBIO H2O, tonovaci krem SF50faktor a este dva kremy a to trixera krem a pletovy krem Excipial. A neskor som zacal pouzivat SENSIBIO FORTE a dodnes to pouzivam a plet sa mi zacina zlepsovat a nieje vobec uz taka rozpalena zacina mi vybledovat sem tam sa objavi cerven ale len zriedka hlavne ked sa zapotim a je teplo ale to je bezna reakcia ale nieje to az take strasne ako kedysi. SENSIBIO AR som pouzival rok a potom mi zmenila kozna SENSIBIO FORTE a to pouzivam dodnes, vobec nelutujem davat peniaze na tuto kozmetiku ked pomaha a zacina sa mi plet postupne upravovat a vylepsovat ale kozna povedala ze to bude dlhsie trvat len mat nato obrovsku trpezlivost. Verim ze raz bioderma svoje produkty bude davat aj na lekarsky predpis mohlo by to byt aby poistovna preplatila nieco ale zatial nic. Teraz sa oplatia akcie na kremy ze napr. 1plus1zdarma. Kto ma problemy s pletou podobne ako a nech mi napise na e-mail: LUKAS5283@azet.sk a mozme pokecat. Majte sa

Krevetka810

ja používam peeling z rady pre mastnú pleť a môžem potvrdiť že je naozaj super:)v jednom príspevku na tomto fóre som jednej babenke opísala konkrétnejšie tento peeling a používam aj krémik z tejto rady na zmatnenie a tiež je super:)hlavne kvôli svojej konzistencii-stačí maličké množstvo na celu tvár a perfektne sa rozotiera...:)