Skusenost s kozmetikou Bioderma?

MerK.

simka 111- gel od La Roche viac vysusuje, ale na akne posobia rovnako- t.j. ziadne zazraky, ale ani nezhorsia stav pleti

veronikuska

Tak akože Vážené dámy,ja som už teda vyskúšala kadečo, aj od Vichy, ten zelený, pleť som vždy mala strašnú, ráno suchú, nikdy som nemala napnuté čelo, skôr rihy na ňom a poobede som sa musela vždy odsávať toaleťákom, ale nanášať púdrom, aby som nebola lesklá, odkedy používam krém Sebium AKN, som najšťastnejšia na svete, pleť sa mi každým dňom vypína, suché ryhy sa stratili a aj napriek tomu, že pleť sa hydrytuje a je mastnejšia na záver dňa, nerobia sa mi na nej vyrážky,a ak sa aj nejaké vyskytnú, nezapália sa a sami sa vysušia, a naozaj som menej mastnejšia počas dňa a pleť je naozaj jednotnejšia, všimlo si to už aj okolie. Používam ho len dva týždne ale už po pár dňoch som videla kladné výsledky, tento výrobok stojí za investovanie, no voda H2O, mi teda nepomohla, skôr pleť podráždila...

bejbyna

Ja používam čistiaci gél Sébium a krém Sébium Al a som velice spokojná, používam to už asi rok a je to najlepšia kozmetika čo som zatiaľ mala :)

bellinka

ja takisto pouzivam vodu Biodermu sebium a nemam ziadne cierne bodky uz a ani akne sa mi nerobi a to nemam ani ziadne ine vyrobky od biodermy, som velmi spokojnaaa

Myrra

patrii a konkretne ktoru vodu si mala? ja som mala tu na zosvetlenie pokozky a ta mi moju suchu plet vysusovala, chcela by som skusit tu cervenu na citlivu plet