Skusenost s kozmetikou Bioderma?

alenoucka

Ja som si kúpila gel a pletovú vodu od biodermy používam to už skoro 3 týždne ale sa mi zdá, že tam kde boli vyrážky tak tam trošku ustúpili a tam kde neboli sa objavili. Teraz neviem či to radčšej nemám používať, alebo či sa mi len čistí pleť a po čase to prejde. Stalo sa to už aj niekomu z vás kto to používate dlhšie???

adusik13

Ahoj! ja mam biodermu uz asi rok a mam vsetko komplet okrem toho tonovacieho kremu.....ale musim povedat ze je to fakt perfektna kozmetika vyrazky sa mi velmi ustalili uz nemam ziadne take zapalene, cervene a hnisave vyrazky.A zacala som chodit aj ku kozmeticke tak mam plet ako detska ritka a musim povedat ze som mala dost problematicku plet....takze odporucam:-) ale v lekarni ti daju aj testery zadarmo tak vyskusaj ktora znacka ti sadne najviac ale za tie peniaze sa to oplati odporucam:-)

july001

Kozmetiku Boiderma Sebium som si kupila asi pred tyzdnom, zacala som ju pravidelne pouzivat a mozem povedat, ze vyrazky sa ustalili, zatial som s nou spokojna, ale potrebovala by som plet precistit hlbkovo, aby sa mi vyrazky neobnovovali, poradite mi nejaku dobru kozmeticku, ktora mi dobre
hlbkovo precisti plet?

matsches

Podla mna skús BABÉ STOP AKN. Je to v lekárnach a más tam cistiaci gél, tonic, peeling, masku. krém aj tycinku. Lekáren ti ho objedná. Aj ja som si to tak dala objednat. Super vec!

adusik13

ja pouzivam biodermu uz asi pol roka....a velmi mi pomohla naozaj uhry ustupili ani vyrazky sa mi nerobia....a chodievam aj ku kozmeticke a mam peknu tvaricku...pouzivam ten gel aj pletovu vodu a krem sebium AKN....je to drahe ale dost dlho to vydrzi mne aj tie 3 mesiace.....drzim place v boji:-))

majuska125

ahojte ja sa chcem opytat,uz ma stve moja plet,stale zakryvat aknecolorm vsetko nevidem uz bez toho na ulicu,kozna mi predpisala duac gel pouzivam ho vecer je to uz lepsie ale stale mam plet necistu uhry na nose take cervene fliaciky na brade nad perou,je to strasne newedeli by ste mi nieco poradit ajk na cistenie?wjem ze take hluposti ako niwea,clean and clear wobec nepomahaju su to zbytocne vyhodene peniaze

vsevedka

re:boo_RA32

na telo používam mlieko na opaľoanie v pumpe Photoderm SPF 20 alebo SPF 40 v pohode už 3 roky a som maximálne spokojná a to som alergik, na tvár mi Bioderma nevyhovuje, požívam La Roche Posay alebo Avene, pretože mám citlivú pleť, na odličovanie som teraz objavila micelárku od Avene a som tiež veľmi spokojná, je to jediná "voda", ktorá mi pleť nevysuší

skús pozrieť v lekárňach, vlani tam mali vzorky opaľovacieho tónovacieho krému, ktorý by si si chcela kúpiť, ja som ho mala, spokojná som nebola

anca22

anjelik...no mne pomohol...a fakt...ale zas ja pouziva celu radu tak mozno preto..ale fakt nemam tolko ciernych bodiek..a pritim hadam pouzivam este viac make-upu ako volakedy ked som to nepouzivala

anjelik9

pomohol niekomu bioderma sebium akne krem v tom zmysle ze sa mu nerobili cierne bodky? lebo tak pisu ze zabranuje oxidaciu mazu a tvorbe uhrov tak by ma zaujimalo co je na tom pravdy