Erekcia - kedy?

chlapp

Neskusena: no ci to je vidno vo vseobecnosti zavisi od jeho dlzky/hrubky, jeho polohy v nohaviciach, mojej polohy v priestore a od toho ze ci mi tam niekto kuka. Ale necakaj, ze sa s tym muz otrca ked to niekedy na verejnosti na neho pride. I ked vraj existuju uchylovia v parkoch... :oD

byba

heheh ste ma pobavili
CHLAP - super si to napisal... ;o)
Neskusena- ano je to normalne a prirodzene ze sa chlapom postavi i ked niekedy nevedia preco! staci i maly osuch s penisom o nieco, predstava je silnaaa a ucinaaa ;) atd...
rad pochopis ;-)

neskusena

veru, chlapp, dikes :-) presne aj nad tym som rozmyslala, ze ako sa s tym potom mozete normalne pohybovat a fungovat. a nie je to potom hned na prvy pohlad vidno?

chlapp

:o)) aj ked som sam, aj ked sa mam na co pozerat, aj ked si veci predstavujem, aj ked spim, aj ked cestujem autobusom, aj ked uvidim moj tip vzrusujucej baby na zastavke a proste hocikedy. V drvivej vacsine je to bolestive, kedze sa nema kde postavit, vypustit ho nemozem :o) a tlaci sa o nohavice. Vsak si skus silno zarezat nohavicky do muslicky, a cestuj 300 km :o) . Zavisi aj od casu poslednej onanie, od sily podnetu, od dusevneho rozpolozenia a aktualnej unavy.