da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?

Príspevok v téme: da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?
simina

Teraz mam 25, on 30 rokov, viem, ze sa budete pytat na vek. Zoznamili sme sa pred 3 rokmi. Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli, vlastne len on so mnou. Hned v ten den navrhol kamaratstvo, dobre, suhlasila som. Problem je v tom, ze on este stale miluje zenu, ktoru pozna od zakladnej skoly, asi od 13. Ona ho vsak nemiluje, ako on tvrdi. Ja zase milujem jeho, ale on ma nemiluje, iba ma ma rad. Tento dovod mi vsak povedal iba pred 4 tyzdnami. Cize da sa povedat, ze skoro vzdy je za rozchodom niekto iny, ina zena. Hlavne, ze predtym tvrdil, ze to nie je preto, ze ma len nemiluje, ale ze nikto iny v tom nie je. Spytala som sa, preco potom vlastne so mnou zacal chodit, ked ho to nepreslo. Nechcel mi na to odpovedat, vyhybal sa odpovedi. Ale vratim sa k tomu hlavnemu. Rozisli sme sa, potom sa on chcel vratit, potom sme sa znova rozisli, potom som sa ja chcela vratit, stale dookola. Preco vsak skoro vzdy, ked sa zdalo, ze je medzi nami koniec, plakal? Ale stale sa otocil a rychlo sa rozlucil, aby som nevidela, ze place? Hoci ja som si to vsimla? Tato otazka je trochu asi drsna. Ako sa da prinutit muz, aby miloval niekoho, koho ma len rad? Dakujem.

bosoracka

nooo... ak mas na to nervy a hlavne energiu, tak si skus precitat ten link:
helar2.wordpress.com
... mozno v tom je naozaj nejaka zla energia a ta dokaze naozaj vela..

aronka

podla mna ta naozaj miloval...to ze sa zrazu akoby spametal ze uz nic k tebe neciti to su veci ktore sa nedaju vysvetlit...tak ti poviem chlapi su divny mne sa to uz nie raz potvrdilo..ale myslim si ze k tej akoze nejej druhej babe nic moc neciti nepisem ti to len tak, je to moj dojem z toho co tu pises.a s tym urieknutim su to silne veci a moze byt aj nieco s tym spolocne pretoze ked ta niekto uriekne tak sa ti jednoducho prestane darit a sama nevies preco co je vo veci...neviem ak by si chcela tak ti mozem poradit sprav si kupel v salvii..vraj to pomaha zbavit sa takychto veci..ja to tiez obcas robim lebo niekedy mam pocit ze sa mi nedari a citim aj tazobu na dusi a mozno nebudes verit ale potom kupely sa vzdy citim o nieco lepsie....

simina

Napisala som mu dnes, lebo rozpravat som nedokazala, nech mi uz nepise alebo nech si nepisme aspon, kym sa z toho celkom nedostanem, ze mi dost ublizil. Napisala som mu aj vsetko, co som mala na jazyku, co vsetko sposobil, preco mi klamal, ako som mu verila a preco nepremyslal nad nasledkami a ci tiez klamal, ked sme zacali chodit. On na to odpovedal, ze ma nechce stratit, ze je smutny, ze mu pisem tieto veci. Nevysvetlil vsak nic z mojich otazok, napisal vsak, ze laska nemusi a malokedy vydrzi, ale priatelstvo ma vacsiu nadej, aby vydrzalo.

simina

Napada ma len, ako si mi to mohol urobit? Po tom vsetkom, co sme spolu prezili? Ako som ti bola vzdy oporou? A ty si mi cely cas klamal?

simina

Niekedy ma napada, neviem, je to len pocit, ze si ju iba vymyslel, lebo nevedel, ako sa rozist? Ze ziadna ina v tom nebola, len hladal zamienku na rozchod? Uz vobec nerozumiem tomu, co sa deje so mnou, s nim. Najradsej by som bola keby sa dal vratit cas a zostat v tom momente, ked sme boli spokojni, mali sme dobre obdobie a citili sme pritazlivost, nadej v nas a lasku.

simina

Bolo to, akoby sa vo chvili zmenil na uplne ineho cloveka. Kolkokrat som sa ho pytala, co sa deje a on stale, ze nic, ze vsetko je v poriadku. Zrazu prisiel s navrhom na rozchod, mesiac potom, ako mi vyznal lasku a dokonca povedal, ze si vie predstavit, ze by si ma zobral a zili by sme spolu. Potom to len z nicoho nic odhodi? Teraz si spomenie, ze so mnou nedokaze byt?

simina

Nevyzeralo to, ze nieco nie je v poriadku. Problem nastal az vtedy, ked sa o nas dozvedela moja nepriatelka a niekedy mam vazne pocit, ci nas neuriekla, lebo kym o nas nevedela, nemali sme ziadne nezhody. Vedela som o nej, ze casto chodila k nejakej bosorke a odvtedy sa diali veci, ktorych som sa bala, ze bude mat viac kamosiek ako kamosov, naplnilo sa to postupne, ze ochladnu jeho city, naplnilo sa, ze ma necha, naplnilo sa, ze zistim nieco strasne z jeho minulosti, naplnilo sa.

simina

Praveze som citila, aspon som mala ten pocit, ze ku mne nieco citi. Vsetci znami nam tiez hovorili, ako je zrazu lepsi, odkedy je so mnou. Preto ma to dost prekvapilo. Bol to pre mna obrovsky sok.