Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilacne pasiky Veet...

kyzz

Kocky ako sa prejavuje to podrazdenie po holeni o ktorom pisu v letaciku ? Robila som si test ale taky vacsi, ja som si uz strhla jeden pasik na bikinach a uz su to tri hodinky -astale je to miesto cervene. Myslite ze si to mozem doholit ? Zmizne to zacervenanie ci radsej by som nemala pokracovat ? Nijake vriedky ani vyrazky sa mi tam nespravili, len to zacervenanie..a neviem ci je to normalne a zmizne to alebo ani nie :-)) dik

ahalola

baby , ja by som sa chcela opytat ci mate skusenosti s veet depilac. pas. na podpazusie.. okrem teda lulu22 :-)))

levandulka33

ja som sa uz nastvala na holenie, vytiahla som svoj stary depilacny Braun strojcek, ale zacali mi neuveritelne zarastat chlpky pod kozu aj 2 mm ..Pasiky som si kupila na bikiny, no, pekne podliatiny mi tam zostali , ale za dva dni boli prec, podpazusie natieram depilacnym kremom Veet, tam nechcem sklbat s korenmi, su tam citlive zlazy a lymf. uzliny, aby som si nieco neprivodila...

lulu22

hm, no tak ja som včera skúšala veet prúžky na podpazušie :D skoro som umrela, tuším aj povrchovú kožu mi to zlúplo :D ale efekt.. musím ešte dnes, neni všetko ok vonku :D

ivča-pivča

A môžem sa opýtať aký epilátor používaš? ,lebo ja mám tiež Philips dámský s tým chladiacim nadstavcom a neviem či sa mi tie chĺpky pretrhávajú alebo čo, ale nikdy som sa nevydepilovala dohladka, stále mám strnisko..,ale chĺpky sú jemnejšie, to je pravda.

winki

no pokial mas sklon k zarastaniu tak ti chlpky budu zarastat. napr. moja mama si hodli strojcekom a nikdy jej ziaden nezarastal a to sa o to nijak inak nestara. ja si ich tiez oholim strojcekom a chlpky si veselo zarastali. mozes to zmiernit pravidelnym peelingom hlavne den pred depilaciu a potom si nohy zasyp deckym pudrom. mne to pomaha sice zarastaju ale menej a ten peeling ti aj tie zarastene vytiahne von.

minie

ahojte..mam thaku otazku..chcela by som vyskusat depilacne voskove pasiky veet ale bojim sa ze mi potom budu zarastat chlpky na nohach.thak neviem poradte..??

usiko

vyskusala som to, ale nic moc a velmi bolestive, mala som aj krem Veet a tiez nic moc, vydrzi to ako holenie...no a kupila som si epilator elektricky no a pouzibam ho cez 10 rokov a nedam nan dopustit....chlpky su jemnejsie a vydrzi to tri tyzdne, potom zacinaju trochu rast, ale len sem tam, tak to za 5 minut prebehnem strojkom a pokoj na dalsie tri tyzdne...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilacne pasiky Veet... - Fórum - ZDRAVIE.sk