Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kefa pod pazuchami sa už nenosí!! alebo áno?

perlička

kym to nebolo "in", tak ten porast nevadil nikomu. takze mozno je len otazka casu a holenie bude "out" a potom tu budete ohovarat oholenych...

kla.ra

ale ani zeny sa neholili a neviem ci by sa panom pacilo kebyze ma pekne saticky a pod pazuchami chlpky alebo na nohach...ale smrdiet by nesmrdela, lebo sa kazdy den sprchuje :) pacilo by sa ti to "holit??"??? asi nie...

muc

holenie sa muzov v podpazusi a na intimnych miestach je modou poslednych cca 7-10 rokov. nemam nic proti tomu. ale nemienim odsudzovat tych, ktori tomuto modnemu trendu nepodlahli. to myslite vazne, ze kazdy, ktory nie je pod pazuchami vyholeny, tak zakonite smrdi, pachne a nie je sexy pre svoju zenu? to by pred tymi cca 10. rokmi musel kazdy jeden smrdiet, nie? ale nebolo to tak.

jajka001_

co je sexy na smrade? odtial potial...kym dodrziava hygienu tak to nevadi ale niekedy ani to nestaci, pot rozklada aj chlpy, tie potom viacej smrdia. estetika je druha vec, kazdemu sa paci nieco ine.

samanta

nie si ty na zeny, ze chces mat vyholeneho muza? muz je muzom, lebo ma bradu, chlpi, smrdi, tak sa s tym zmier alebo si najdi zenu. aj nas pes smrdi, lebo je to samec a chce to dat najavo vsetkym ostatnym psom

wewewe

ale to oholenie ti pomoze k tomu, ze sa ti tam cely den na chlpoch nedrzi pot a nevytvara tie bakterie... pot sam o sebe je bez zapachu a prave to zadrziavanie na chlpoch zapacha..
ale nechajme to tak..mne je to uplne jedno co kto uprednostnuje.. ja si podpazusie holim, priatel tiez a tak nam to vyhovuje..kto chce nech tam ma aj dzunglu, je to na kazdom.
divne by bolo keby si chlapi holili nohy napr. a nie podpazusie.. (a nemyslim teraz sportovcov, to je jasne)

holit?

bakterie na tele ma kazdy z nas, ale zalezi ake su. cize mozes sa aj oholit, aj osprchovat, no ked sa spotis, tak budes smrdiet tak, ci tak, vdaka tym "zlym" bakteriam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kefa pod pazuchami sa už nenosí!! alebo áno? - Fórum - ZDRAVIE.sk