Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrážky na crbte, jazvyčky po nich, trochu inak...

Príspevok v téme: vyrážky na crbte, jazvyčky po nich, trochu inak...
michal545

Mám 17 rokov.Prekonal som dosť vážnu formu akné.Zostali mi nejaké zbytkové vyrážky na tváry a hlave dosť na pleciach a chrbte.Veľmi pomalinky to mizne.Na chrbte mám aj obrovský kopec belich kruhových jazvyčiek po vyrážkach. Ako tak som sa s tým vyrovnal.Len teraz prišiel ten problém že mám dievča a mám ho veľmi veľmi rád a myslím že aj ona mňa.Len jej oblúbená činnsoť je plávanie, chodenie na kupko.Pár krát aj povedala, že by sme mohli niekedy ísť na plaváreň. O mojom kožnom probléme nevie.Čo jej mám povedať? rozíde sa myslíte so mnou ak zistí že na kupko nepôjdem? Vlastne tí čo chodíte na kupko sú tam ľudia čo majú tak "zjazvené" plecia,chrbát?Trochu aj posilujem a keĎ ma obiala povedala že mám super chrbát a že sa teší , ako sa bude so mnou predvádzať na kupku.To mi doslova zamrzol úsmev na tvári :(. Čo mám robiť?

andula

Milý Michal, ja mám už skoro 32 rokov, dve deti, som vydatá, a vyrážky sa mi robia od puberty, až doteraz. Tiež mám jazvičky na pleciach a v dekolte. S manželom sme mali zrovna včera lO. výročie svadby a stále sa mu páčim. Netráp sa. Ale skús ten chrbát opaľovať, možno trošku spáliť a postupne sa Ti koža obnoví. Ale opatrne. Ja to idem skúsiť tiež. Ale popri tom užívam betakarotén v tabletkách. Pre istotu. Veľa šťastia. Andula

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyrážky na crbte, jazvyčky po nich, trochu inak... - Fórum - ZDRAVIE.sk