Driclor

mandarinka

ok ja sa len pytam,lebo tu bolo povedane ze to upchava potne zlazy tak neviem,ale dakujem,chcem si ho ist zajtra kupit tak uvidim ako bude fungovat

florianik

mandarinka no to je hadam uplne logicke.. :-) Ked mas bolest hlavy, tak myslis, ze po uziti jednej tabletky ta uz nikdy v zivote nebude boliet hlava?

mandarinka

neviete niekto nahodou,ze ked ste tu pisali ze ked ho budem uzivat tak raz za tyzden ze sa uz nebudem tak potit a ked ho prestanem pouzivat tak bude vsetko tak ako predtym?

smajliiik

praveže neviem :-( akurat budem tancovať spoločenske tance na buduci tyždeň a neviem čo budem robiť s tymi mokrymi rukami :(

nikol15

smajliiik: ja pouzivam driclor aj na ruky aj na podpazusie ale na ruky mi to velmi nezabera mam pocit ze sa potim stale rovnako mozno je tam mala zmena ale nic moc aa uz som zufala ved to sa nemozem ani nikoho dothnut pretoze mam v kuse mokre ruky aa v lete je to este horsie ak by si o niecom dobrom vedela tak sa ozvi:)

Pandorka

Ahojte ja mam taky problem ze sa nadmerne potim v okoli vlasov na hlave...tiez som chodila po vysetreniach na stitnua tak a vsetko ok ...aj pri beznej cinnosti sa potim dost na cele a nose ...je to dost neprijemne ked pri chodzi vyzerato ako by ste vysli zo sprchy ....takze moja otazka znie myslite ze mozem Driclor pouzivat aj na hlave v okoli vlasov?

laalaa

Tak rozhodol som sa aj ja pridat svoju trosku do mlynu. Mam problem s nadmernym potenim, potim sa na celom tele, Nerozumiem tomu poteniu, pravidelne sportujem 4 x do tyzdna (behanie fitko futbal) a pri sporte sa spotim ako keby som sa sprchoval v obleceni. Mam za sebou kompetne vysetrenie aj stitnu zlazu, vsetko je ok, no priroda je nevyspytatelna.
Tak som sa rozhodol vyskusat Driclor a klobuk dolu, neveril som ze nico dokaze zastavit moje potenie a Driclor to dokazal, zatial som ho pouzil iba v podpazusi, ale po prvom pouziti som sa prestal potit. Aby som bol plne spokojny asi by som sa musel v nom kupat... No aspon podpazusie som zvladol.
PS: Vrele odporucam