Driclor

Bagaboo

Ahoj,chtěla jsem se zeptat, kde je možné Driclor sehnat u nás v Čr ho nemají ,je možné si ho objednat ze Slovenska? máte nějaký kontakt? Mockrát Děkuji T

matamata

aleksandra to by nebolo najzdravsie riesenie..proste ten pot niekade musi odchadzat von...ved to, ze sa clovek poti, ma nejaky dovod

lenkaaaaaaaa

no vies ono je to tak. ze ak sa prehnane potis s podpazuch, diclor to zastavi. no ten pot musi nejako odchadzat z tela, tak preto sa potis inde :)

aleksandra

ja sa v tom driclore asi okupem :)), uplne krasne mi zabral. ale okrem toho ze sa mi nepoti jedna cast, poti sa mi sto inych, tvar, chrbat, vsetky mozne "zahyby" na bruchu a tak :)). Mohli by nieco vymyslet este aj na telo, nejaky krem alebo nieco. To by bolo potom priam uuuzasne :). Inak driclor vrelo odporucam, super vec.

Jana C

Barbzz
používam Driclor už rok a mám naozaj veľmi citlivú pokožku, vyhádžem sa z hocičoho. Ak dodržíš odstup minimálne 24 hodín od holenia a aspoň 1,5 hodiny od sprchovania, nemalo by ťa to spáliť. Jasné, že sa tým nenatieraj do zbesnenia, ale ak si pokryješ celú plochu podpazušia, nemalo by sa ti nič stať.

Barbzz

Jana C: ale niektori tu pisali ze ked si dali vela tak potom mali popalenu pokozku aa mali to cervene tak to radsej nechcem ...neska vecer viskusam aa potom sa ozvem dufam ze zaberie

lDenzl

zuzik:)
Tak pred skolou som sa ani ja nikdy nesprchoval:) Tam sme my sprchu totiz ani nemali,ale doma mame aj vanu a aj tepla voda tecie:)

Jana C

barbzz
skús si toho naniesť viac a priamo guličkou. Tak ti nič nezostane na ruke a pod umelým svetlom aj uvidíš, kde si si to naniesla (kým je to ešte mokré).