Driclor

sonia

ahojte, ja som s driclorom veľmi spokojná. Nikdy som s ním nemala problém a keď cítim, že sa zase začínam potiť, tak ho použijem. Nezaberá mi len počas menštruácie. Vtedy si ho môžem dať aj každý deň a potím sa stále, ale ďakujem za všetky ostatné dni bez mokrých fľakov pod pazuchami.

Tinoviacka

Lilka, driclor je agresivny a kazdy reaguje inac. Tvje telo zareagovalo tym ze mas suche ruky aasi je pre teba priliz agresivny. vela vela kremuj a prestan ho zatial pouzivat

lucluc

moze sa driclor pouzivat dlhodobo? myslim ze keby som bola spokojna 5-6 rokov, nič by sa mi nestalo?? alebo musim použivat potom zase ine pripravky aby mi zase fungoval???

Lilka0235

ahojte. Zacala som pouzivat driclor a po nejakom case my na rukach uplne pokozkaa zoschla, lupu sa mi ruky a vyzeraju jak keby ruky 80ročnej baby. stalo ssa vam nieco take ? kto by mi vedel poradit co dalej hm ? vdakaa

Tinoviacka

no a čo ... smejem sa :))jak si to dobre napisala

no a domca, kazdy reaguje inac, my naozaj nemozme vediet preco na tebe reaguje tak. kazdy ma ine telo, mne chvalabohu zabera dobre. davam si ho minimalne len ked mi treba tak si raz vecer dam a mam zaruceny efekt na dalsie dni. Pauzy medzi pouzitiami su tyzdne aj mesiace.

domča13

Som začala použivať driclor a najprv fungoval super..ale ptm som ho asi týždeň nepoužívala lebo som bola chorá a ptm keď som si ho zase dala tak tyždeň ešte bolo super ale od toho dalšieho tyzdňa sa zase potim..nie tak hrozne ako predtym..
predtým keď som si dala tričko tak hneď bolo mokré..trz mi to vydrží tak 2 -3 hodiny..
ale vbc nwm čo s tym..mohlo sa niečo stat, že už tak dobre nefunguje???

leba

Dobrý večer, ja som Dricloru od min.roka vďačná a kto má naozaj traumu z fľakov pod pazuchami, tomu ho odporúčam. Neviem, či spôsobuje rakovinu ako som zhliadla....nečítala som všetky komentáre a čo som sa pýtala ja, tak nič zlé som naň nepočula, ALE mna to štipká len trošku, žiadna diera do pazuchy ani do pyžama ani nič podobné, žiadne fľaky na pyžame, proste nič a ten jeden Driclor, čo som si kúpila pred rokom, ten mám stále, čiže tam sa začne 3-4krát večer a potom tak raz za 2 týždne a funguje a to som od strednej školy mala stres z potenia......