Driclor

Norika123123

Ahojte, ked som behala po lekarnach v meste, tak skoro v kazdej mi vraveli ze uz ho nemaju ze len dopredali zasoby, a stahuju ho z trhu kvoli skodlivosti. Bolo o tom pisane vela aj na internete ked som o tom chcela vediet viac, je tam riziko rakoviny prosnikov a inych veci...

chick

holky ked ho pouzivate na vten den oholene podpazusie tak jesne , ze vas to pali... inak pisu to aj v letaku ze sa to nema ;) a to ze ho maju prestat vyrabat je z nejakych dvoverihodnych zdrojov ? ci nejaky hoax ?

Norika123123

Ahojte baby, driclor pouzivam viac ako pol rok, a bez neho by som si to uz nevedela predstavit, kiez by som sa o tom dozvedela skorej. moje trapenie sa nadobro skoncilo. :)) pred troma mesiacmi som sa dozvedela ze driclor prestanu vyrabat tak som si nakupila \"zasoby\" mam doma tri neotvorene driclory, maju zaruku do roku 2012, nestihla by som to vypouzivat nakolko jeden pouzivam vyse pol roka a je v nom asi este polka, ak by ste mali zaujem, napiste mi. drzim vam palce

minimaxi

a aký vplyv má driclor na prípadné tehotenstvo ?? viem, že je to chémia, takže ... veĺmi sa potím, uvažujem o kúpe tohto výrobku, no ... rada by som v budúcom roku mala bábätko a ... má s tým niekto skúsenosť ??

olinka123412

Ahojte vzdy som mala problem s tym ze si nemozem dat svetle tricko pretoze len co som visla z domu mala som take flaky ako keby som prave s fitka dosla:)) o tom kolko som investovala do roznych masticiek kremov atd ani nehovorrim...do lekarne som sla s malou dusickou vobec som tomu neverila kedze mi nikdy nic nezabralo..ale na moje prekvapenie hned po pouziti flaky na druhy den boli prec;)) neuveritelne. ..citala som komenty ze vas to strasne palilo .ja som si to vecer dala stipalo ma to.. lenze ja som si to dala raz a po piatich dnoch zase...tak sa ani necudujem ked si to niekto da kazdy den ako ho to musi stipat...ale jednoznacne odporuuuucam....;)))

marioneta

ja keď si dám driclor do podpazušia tak sa tam potom nepotím, ale tá voda z tela akoby sa potrebovala nutne dostať von tak sa začnem potiť niekde inde, kde to normálne nie je napr. na boku. Tam sa pritom nepotím keď nepoužívam driclor. Jednoducho mi to príde tak, že keď sa pot neuvoľňuje cez jednu membránu uvoľní sa cez inú. Más tým niekto skúsenosť?

Majujuska

Janka222: ďakujem za radu :) mňa to strašne páli, ale červené podpazušie nemám. Používam to 5 dni každý večer. Myslíš že to je zlá reakcia a mám to vysadiť? alebo začať používať už každý druhý deň?