kuzla lasky?

agaven ja

Tak ako na dialku iekto lieci a obcas pomoze. jazase pouzivam gulu a tam mam anjela a on mi pomaha s tym a tych co chem dvoch ludia pomocou anjela a mojich oci snazim sa dat spolu k sebe .Vysiela sa energia a ine obcas tam ukazuje aj ine co sa stane adt. a vtedy tam anjela nemam ale vzdy robim ked povie ze to pojde a ukazuje va sspolu.Obcas ukaze ak je tam ine ako prekazka atd ..ci u nej ci neho je aj prekazka dieta alebo iny muz tym je to este tazsie..Ak ide len o dvoch ludi co sa na rozisli nie je to až at tak zle ..akonahla je tak ze napsiklad ona ma už pri sebe ineho iny objav tazke to je ale da sa..jedna zase bolo ze on bol zenaty a mali aj dieta a on mal inu zenu co ho mala rada medzi nimi bola prekazke zena co aj dieta a to brzdilo..osud ukaze bu bude stale zo zenou alebo nie..ak sa osud ukaze ze muz ostane s milenkou tak jej pomozem ak nie tak napisem nie brzdi zena a dieta a proti tomu ja nasilu nepojdem...Je o magia o sile ...AK ide o nieco co je silou mocou a milenka chce rozbit manzelstvo a ine nasilu nepomezem ..ak ide už rozpad u nich a neukazuje zeby dalsie roky si nasli cestu k sebe a aj tak ako sa snazil ona ci on o napravu nakoniec aj tak ukaze ze jeden z nich pojde inou cestou s inym parom ..a ja skor len napomozem k vztahu..

agaven ja

aj od www. tajomno nepisali ste aj tam..potom neviem ale zda sa mi ze ste pisali aj na www. vestiaren suk. cast a vzdy ked kuknem stale mi to ukazuje ze ste ten isty mozno sa mylim...ale len z forov tu ste aj na www. tajomno aj na vestiarni ste pisal tusim ale ukazuje ze ste ten isty ...

sio

ila agaven mi sme stary harcovnici a vieme o com piseme nuz ale ludia stale hladaju a chcu len to co nemozu mat.Habu sa len ked stracaju alebo vydia ze sa im rozpada poda pod nohami.Ked je clovek na tom zle straca opatrnost a zvycajne padne akurat na ojebavacou (pardon za vyraz ale je to priame a vystizne).Zahravaju sa so silami ktore nepoznaju a druha strana si buchne po vrecku.REALITA.Magia tu bola,je a bude je to presne ako s oblecenim stare sa vzdy vracia.

agaven ja

sio presne a ked nech vam daju meil na niekoho komu už oni pomohli tiez magiou ja takto napisem aj dam kontak na druhu osobu ale tiez sa musism jej spytat ci mozem .A tak si pisu zeny medzi sebou ako boli spokojne ci už vestba magia a ine ..Preto aj ja nevies aka som jasnovidka tu dam link som tam a tam precitaj si moje vestby a spokojnost ludi a je to .Ale je pravdou je vela vestcov staci si dat len googla a toho tam je na uzas ...preto opatrnost a zistovat a preverovat

agaven ja

Presne je to tak.Jedna zena bola zalubena do jedneho muza . Dala mu magiu. Casom sa vydala za ineho a on ju miloval roky dalej aj ked už mala aj dieta.Pisal jej a ine a ona nic. Nedala z neho to co mu porobila. A potom zase muz casom prisiel na to ze asi bol pocarovany a tak zase hladal on pomoc u inych vestic asi tak. Ja zase Ak vestba ukazuje ze nie su si sudeny nasilu bedam nic aj ked viem. Preco otaca sa to na mna nie na nich . Ale ked sa ukaze ze anjel povie ano a ukaze ze su si sudeny tak pomozem ale tiez mam od do. Tie kuzla co su ze muz bude až do smrti zaztany do tej zeny nedavam. Davam slabsie co tiez viem ze pomozu . POmozem tym co su manzela a skripe to dokoca aj tak ze muz si nasiel inu milenku tak sa da kuzlo aby si otvoril oci a vo vnutri nasiel pocit bud alebo .A tak sa otvori vnutro ak ho zane dusit sam muz zcuva zo vztahu nakolo sa nebude citit pri tej osobe dobre .Tak vela som tak napravila ako sa malo a su dalsie roky spolu.Preto je pravda nie je dobre zahravat sa s magiou. Je taka co pomaha maticka zem . A potom je ta druha cierna kde sa pouziva krv kosti a nieco ohladne z& cintorina atd..to naznacuje zase tomu ze je to zla magia ...Preto ak rada ide okolo sviecok kvetov tie dost pomahaju alebo vasich veci ako slin a ine to je dobra magia ..Pozor medzi ciernu sa zaraduje aj foto ineho tym mozete a ludia najviac ublizuju staci jedno foto ak niekto ma a pluc nieco do toho a mate porobene ani neviete od koho ..Nikdy nikam nedavat foto vase ..Potom sa prekliatie musi zase blokovat ochranou seba sameho...