Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

novinka Sampon a kondicioner *Syoss*

zuzu2528

nechapem teda, prečo vyrabaju šampony ktore vlasok škodia...len reklama je taka že neuveritelne krásne vlasy...

majinQaaa

fuha to vazne??ja som si myslela ze konecne super sampon:)),a ktori je taky,ze neobsahuje vela chemikalii a tak,ze by ste mi odporucali

ellie

tak ja mam ten ruzovy, shine, sampon aj kondicioner a musim povedat, ze ja som spokojna, hoci ich pouzivam v kombinacii s daslsimi pripravkami, nie len tie dva samotne.. teraz by som vsak chcela vyskusat tie volume, ake mate s nimi skusenosti? :)

nbv

ja mam iba sampon ten repair oranzovy a je vyborny vlasy mam ovela jemnejsie a nie su take rozlietane teraz si idem kupit aj kondicioner

monickaaaaaa

ja zatial pouzivam len masku a som s nim nadmieru spokojna a to som mala aj drahe sampony a kury tato je extra lacna oproti tym co som pouzivala a ucinok vynikajuci a este ten na poskodene vlasy krasne vonia cize ja len dobre skusenosti

hairstyle

Syoss moze byt dobry, pretoze tiez pouzivam sampon od profesionalnych kadernikov - TresSemmé (900ml) aj s kondicionerom, akurat, ze u nas na Slovensku sa kupit neda co som sa informovala. Babenky TresSemmé je najsamlepsi sampon na svete!!!

dionee

syoss kondicioner obsahuje propylen glycol.Vacsinou ide o synteticku petrochemicku zmes používanú ako zvlhčovadlo. Zistilo sa, že spôsobuje alergické a toxické reakcie.Dalej su tam same METHYL, PROPYL, BUTYL a ETHYL PARABENY.Používajú sa na zabránenie rastu baktérií v kozmetických prípravkoch a na predĺženie ich životnosti. Ich používanie je veľmi rozšírené napriek tomu, že je známe, že sú jedovaté. Spôsobili už veľa alergických reakcií a kožných vyrážok. Tieto chemikálie sú toxické.
Sampon urcite obsahuje aj nejake SODIUM LAURYL SULFATE.Táto chemická substancia sa používa v šampónoch pre jej detergentné a penivé schopnosti. Pri dlhodobejšom používaní môže zapríčiniť očné podráždenie, kožné vyrážky, vypadávanie vlasov, šupinatenie kože, lupiny a alergické reakcie.Poskodzuju aj srdce, mozog,pecen a sposobuju ocny zakal.
Dalej ani nevravim ze vyrobca je schwarzkopf a oni testuju svoje vyrobky kruto na zvieratach... Tak si len veselo samponujte...Predstavujte si ze aaa ja budem mat vlasy krasne aj ked pre toto umrelo nejake to zvieratko v mukach..A samponujte si jedy do vlaskov, ved raz i tak oplesaviete

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

novinka Sampon a kondicioner *Syoss* - Fórum - ZDRAVIE.sk