Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

brigada cez leto v zahranici

chiquinkira

ahojte..drzim vam palce aby vam to vyslo v grecku..ja som sa tiez tam chystala, ale zislo z toho..sla som cez ejdnu kosicku agenturu..ale potom som stretla majitela inej agentury a som mu vravela ze chcem ist do grecka..ale on mi vravel, ze je lepsie sediet na azdku ako tam prist o nervy..to sa tyka aj anglicka a tak..ze 2 z 10 studentov ma naozaj dobru robotu, a ze robi sa stale, pol dna dovolenky vychazda na 1 mesiac... hoci slovesnka agentura ti povie jednu vec..ale tam si v rukach greckej a ti z teba vraj vyzmykaju vsetko
Ja nechcem strasit, len povedat ako to je. A budem vam drzat palce a dufam, ze ked sa vratite tak tu napisete ako bolo :)

majus

dobra vila:
tak mne to neprekazalo - robila som v takej restike a okrem tyx riadov som robila aj dezerty a bolo mi tam dobre, fajn ludia a mala som to len tak na styri hodky + robila som inde ale to tak ako mi to vyslo..proste jasne ze do pracovnej skusenosti mi to nic nedalo - to by som musela ist cez nejaky ten program abo co...ale tak bola som tam vyse 2mesiacov tak ako letna brigada to bolo super:-))) jasne ze by som to nerobila keby som tam sla na rok;)
nesla som cez agenturu - mala som v Uk sestru - ta mi zabezpecila ubytko a pracu som si pak hladala sama.......no mozem len povedat ze som sa tam citila velmi dobre - krasne okolie, kludni ludia, ako na dovolenke;)

dobra vila

Majus, ahoj :), ved jasne, ja hovorim, ze sa da aj neskor, len tam uz nie je na vyber, ale nieco typu "bud toto, alebo nic". Inac sa ti uprimne cudujem, ze si akceptovala taku pracu v kuchyni :-/. Neviem, ako si to mala ty, ale ja som pocula, ze tam robotujes od rana do nevidim... Ja neviem, mna by z toho urcite drblo, v zivote by som take nesla robit, pre mna to ani nie je skusenost, to mozem umyvat riady rovno doma bez toho, aby ma niekto navigol, rozkazoval mi a monitoroval. Samoška, ze vyjst si von v lete, nie je o peniazoch... vo vacsine pripadoch... aj ked napriklad taky Work and Travel ti dava dobre sance zarobit si, pokial vymaknes dobre miesto, ale vlastne ani to nic nie je... ale zazitky su tam omnoho nadupanejsie a naprikald taky laptopik si zakupit po navrate vies...
ale myslim si, ze hocikto, kto vyjde von v lete, nejde za tym "hlavnym"ucelom - zarobit peniaze. To je blbost. Ale mne napriklad 2x nebolo jedno, co by som robila :-P. Ale to zavisi od typu osoby, samozrejme. Ak chces zarobit, to musis ist von na dlhsie... Povedala by som,ze musis aj nieco vediet (dobre dany jazyk, mat nejake skusenosti v obore atd - lebo mcdonald ti prachy nevynesie), ale sestretnica napriklad bola v Britanii s nulovou anglictinou, sla robit do tovarne na kozmetiku a zarabali fakt dost vela (v preposte myslim 35-40 tisic na mesiac...KORUN, samozrejme... :D ja v nich este zijem :D )
Majus a ty si si vtedy ten job nasla inac sama, alebo si sla cez agenturu? kde si bola?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

brigada cez leto v zahranici - Fórum - ZDRAVIE.sk