Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyduta lava strana brucha v okoli pupka

Príspevok v téme: vyduta lava strana brucha v okoli pupka
lovelylili

caute, vydula sa mi na lavej brusnej strane hned vedla pupka hrca , alebo lepsie povedane opuch , velky asi tak ako tenisova lopticka... Brucho je na tom mieste tvdre a neprehmatatelne. Mal to tu niekto? mam sa niecoho obavat? V novembri mi brali slepak laparoskopicky (teda mam jednu jazvu aj hned pod pupkom), moze to byt nejaka pooperacna zrazenina? diky

lovelylily

** drzim ti velmi palce aby si uz dobre dopadla !!!
Elen - no ahojky, tak snad ucinok vydrzi dlhsie... ja mam momentalne novy problem, vcera ma brala zachranka do nemocnice, lebo mi vyskocil pulz na 120 a bolo mi velmi zle od srdca...takze mam nieco so srdcom tak beham po lekaroch teraz, tak drz palce!

lovelylily

ludia, uz sem nemusite pisat ze je to pruh, lebo pruh nemam (ano lekarsky a vysetreniami overene a dokazane), keby ste citali vsetky prispevky, tak zistite ako sa to vyvijalo.Ale dakujem vam aj tak za vsetky prispevky

**

Vydutá časť pri pupku - pruh.
Mňa tak super zašili po laparoskopickej operácii žlčníka, že mi museli o pár mesiacov šiť pruh.
Dostala som nejaký zápal a nitky vo vnútri asi zhnisali a popraskali.
Do roka som išla na 2. pokus o zašitie pruhu. Anesteziológ odporučil "včeličku" proti zrážanlivosti. Krvácala som tak, že mi tú doštopkanú blanu z 1. a 2. operácii nedakázali poplátať.
Spevňujúcu sieťku si mám pýtať, ak prídem na 3. pokus o zašitie pruhu.
Ukážka zručnosti našich chirurgov - alebo: "ako sa operácia žlčníka nedokončí ani na tretíkrát ..."

elen666

ahoj..,mala som 5 mesiace pokoj......a vlastne tento mesiac som mala plesne.........ale už ej to oki.......ESTE MAM jedno balenie 10 tabletiek ........už z druheho balika....ozvi sa este apap

lovelylily

elen - ahoj, fuha tri mesiace... tak to neviem ci vydrzim nezabudat na uzivanie... a vysledok stoji za to ? je aspon dlhodoby?

lovelylily

ahoj... a pomohlo ti nieco z toho? ja zatial len ten revalid pouzivam, tie vitaminy som nachvilu vysadila koli inym problemom, ale planujem sa k tomu vratit, len mi povedz ci to fakt zabera, ci to vobec ma zmysel.

elen666

cauu..tak aj mne vlasy rednu najviac s prednej casti hlavy.......och bože ale mi chybaju....a ano farbim si ich....vlastne je to melir.....2x do roka....no ale co sa da robit....ked musim tak musim...brala som zinok,B komplex revalid tabletky,a este aj ine..len si nespominam,,..teraz neberiem nic. I ked mala by som opat...pretože problemy sa vracaju.Este som poživala taky bylinkovy odvar....ozvi sa papa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyduta lava strana brucha v okoli pupka - Fórum - ZDRAVIE.sk