ako sa zbavit ciernej farby

Príspevok v téme: ako sa zbavit ciernej farby
evittta5

Zdravim...:-)...potrebovala by som poradit.....dlhsie uz pouzivam ciernu farbu na vlasy alee...jaksi ma to omrzelo a teraz by som rada rysavu....odfarbovanie vsak nepripada do uvahy kedze mam velmi jemne vlasy a nemam ich ani nejak extra vela..:Dkym to odrastie by zas trvalo strasne dlho. neviete mi teda niekto poradit ako by som sa co najrychlejsie mohla zbavit ciernej?..neviem..napriklad nejaky odtien bledsej farby co by na to chytil..aby som si na to potom uz mohla bachnut tu rysavu...diky moc...:-)

amys

mas len 2 moznosti 1. bud to das stiahnut cele dole a uvidis co sa stane ale pojde to do rysava. znicia sa ti vlasy ja to neodporucam.
2. daj si to premelirovat a cakaj kym to odrastie.
pri ciernej sa neda ine robit len pockat kym to odrastie prefarbit sa neda .

ja mam teraz melir a pomaly ale isto to ide dole uz som sa zmierila s tym ze to nebude zo dna na den. ked idem ku kadernicke a vidim jak cierne vlasy padaju na zem tak aspon vtedy sa tesim :) ale teraz s melirom to vyzera dobre

kiki na

no musis sa prefarbit... skus na blond.... a potom pouzivaj hennu, tvoje jemne vlasy aj zregeneruje a farbi na rysavo:)

jaja385

to pojde len velmi tazko,ciernej sa zbavit je na dlho. ak nechces cakat mesiace,jedinym riesenim je odfarbenie podla mna

kuki

No čierna je nezmar...neda sa jej zbavit..hovorim z vlastnej skusenosti.farbila som sa na čierno 2 roky...jedine vyrast alebo premelirovat...ja som si potom zacala farbit na tmavohnedo,teraz mam melir a idem ešte na jeden a potom chcem svetlohnedu..ak nechceš prist o vlasy tak jedine tak...farby su agresivne na vlasy...ja chodim ku kadernicke..sama radsej neexperimentujem

lovelylili

ved sa skus popytat tam kam chodis do kadernictva - ak chodis... ak nie, urcite ti bezplatne v nejakom poradia, pripadne ti mozu povedat ci by tvoje vlasy zvladly odfarbenie alebo co ine , prirodne by sa dalo pouzit... mne vzdy poradili odbornici zatial najlepsie