Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

traaapi ma to ... a nwm sa dat dokopy...

Príspevok v téme: traaapi ma to ... a nwm sa dat dokopy...
niekto..:..

ked som mal 15 mal som dievca ktore som miloval ... po dlhsom case sme si uvedomili ze uz je cas zacat inak... ale ked k tomu doslo zlyhal som .. a to az dva krat po sebe ... par mesiacov na to sme sarozisli a mna to teraz trapi uz to bude polrok co sa newiem s tym vyrovnat .. ako na to ?? co ked sa mi to stane aj s inou partnerkou ?? ja nwm co mam preto robit... poradte pls... najma chalani ktory zazili to iste ... a nedokazali zabudnut na dievca... ako to predychali vsetko ...

niekto..:..

okey dakujem za odpowede.... a zabudol som spomenut aky bol ten moj problem..ja som sa totizto prilis skoro urobil .... ani nie do minuty ....

katryna

ahoj, myslim ze si este moc mlady a kazdy dozrieva inak. Ked sa pozeram na niektorych 15 rocnych chalanov tak mi pridu este ako deti, su aj taky samozrejme ktory su vyspelejsi ale to dobehnes. Osobne si myslim ze budes OK!

prispevok

Kamo zo zlyhania si nic nerob, keby si vedel kolko krat som zlyhal ja... strata erekcie je uplne v poriadku ked sa to nestava castejsie ako v 50% pripadoch(podla sexuologa), inac treba navstivit sexuologa.
Pokial sa vies urobit sam, tak to zlyhanie bol cisto iba psychicky problem a ver mi, ze cim viac sa budes snazit, aby si nezlyhal, tak tym skor zlyhas. Nesmies na to vobec mysliet, musis ist do toho spontanne, vobec sa na to nesmies sustredit, ale len si uzivat tie chvile. Ja som si vsimol, ze o co viac sa snazim, aby som sa nespravil pri milovani, tak o to rychlejsie som a naopak, ked sa snazim, tak to nejde vobec. Po dlhom skumani som zistil, ze je to preto, ze sa na to sustredim a ze si uvedomujem okolnosti, co je chyba, treba na to ist spontanne a len nasavat prijemne predstavy a pocity.
Mimochodom z toho rozchodu si nic nerob 99% parov sa rozide v mladom veku, proste zistia, ze sa k sebe nehodia, je to preto, ze kazdy dozrieva. Tiez si pamatam na jeden rozchod co ma zral ako svina a bolo to len a len preto, ze som na to stale myslel. Skus si najst novy ciel a spoznavat nove baby, lebo chce to cas a hlavne: klin sa klinom vybija v tomto pripade. A dalsia vec, neporovnavaj nove znamosti so svojou ex....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

traaapi ma to ... a nwm sa dat dokopy... - Fórum - ZDRAVIE.sk