treba sa bat?

Príspevok v téme: treba sa bat?
nepomenovany

Zdravim vas, mam taky mensi problem s holkou teraz a tak by som chcel poprosit o pomoc. Pred 4 dnami som sa s nou dostal k takym tym milostnym hratkam a vyslo to asi tak ze ona ma urobila rukou a ja som sa vystriekal. penis som si utrel len trochu s rukou ale nic viac. problem je ten ze po asi hodine sme akosi do toho sli znovu, nevosiel som sice \"do nej\" ale som ju drazdil s penisom na klitorise a na usti posvy. pak som jej tam potom siel aj prstami, ale NIE DO NEJ, len na povrchu. az potom mi napadlo ze len kratko predtym som sa vystriekal a ze na penise alebo na prstoch mi mohli ostat zvysky semena. ak mam spravne vedomosti, pokial som do nej nevosiel nic by sa nemalo stat pretoze spermie sa len tak lahko k vajicku nedostanu ak niesu dnu v posve, resp. na vzduchu aj tak dlho nepreziju a to som sa jej snazil vysvetlit. ona vsak dost stresuje a uz tvrdi ze sa jej zvecsilo brucho a podobne. zial zacina to prenasat aj namna, preto by som poprosil o vase nazory, ci sa treba v takych pripadoch bat alebo nie...

tyhu

kolko ma rokov ta tvoja zienka ked pise ze jej rastie brucho ?:))))ja sa pocuram :))brucho rastie okolo 4-5 mesiaca nech s apreber ezejej odkazujem a tehotna nema byt z coho ..boze polovica slovenskych deciek nevie ako sa deti robia ! nech vam to rodicia vysvetlia poproste ich oto !

Optimista_dozaista

hahaaa, ze zväcsovat brucho, jaka truuba. to ma z Brava? ^_^ nechapem, co si si neumyl paprce po tom prvom raze. a je skor pravdepodobne, ze nebude tehotna. aj ked sa iste mnoztvo ejakulatu mohlo dostat aj dnu. ale sanca je minimalna. A nech si da Activiu, ci co, a poriadne sa vyprdi, ked jej rastie brucho. S nou si moc neuzijes, to bude volaka nekompletna holka.