Rakovina lymfatickych uzlin

Príspevok v téme: Rakovina lymfatickych uzlin
ironman

chcel by som sa opytat ake su najcastejsie priznaky rakoviny lymfatickych uzlin resp. ci existuju aj ine, nie tak nebezpecne choroby prejavujuce sa podobnymi priznakmi? ak niekto vie a chce moze mi o tom napisat viac, budem velmi vdacny. pozeral som si to uz na roznych strankach ale nebolo to napisane dost jednoznacne. moj brat uz takmer dva tyzdne lezi v nemocnici so vsetkymi priznakmi o ktorych som cital v suvislosti s rakovinou lymfatickych uzlin a vyzera to tak ze sa tejto diagnozy obavaju aj lekari, aj ked nechcu povedat nic blizsie. momentalne cakame na vysledok a dost sa cela rodina obavame....

bojim.sa

Ja mam zas taky pocit akoby som mal stuhnuty krk na pravej strane uz asi rok. Bol som z tym na a doktor mi povedal ze to nieje nic vazne, prepredpisal mi ATB pretoze som mal zvacsene mandle a stekali mi hlieny. Prehmatal mi krk a povedal ze uzliny su taktiez trochu zvecsene.

Po dobrati ATB som isiel na, kontrolu no nebolo este vsetko OK tak mi predpisal dalsie ATB no povdal ze uzliny su uz trochu zmenese. Citil som mensie zlepsenie no teraz je to znova rovnake ake to bolo predtym. Napriek tvrdeniu ze to nijej nic vazne mam aj najdalej strach.

romana.emm

Ahojte..moj priatel si nasiel hrcky v podpazusi, a v slabinach..posielaju ho na rozne vysetrenia na CT mozgu atd..caka ho operacia, velmi sa o neho bojim som z toho uz zufala..citi sa relativne dobre, len on stale hovori ze uz tu dlho nebude, a nemysli vobec pozitivne..viete mi niekto povedat ake su priznaky na tuto chorobu? alebo je tu niekto taky kto to mal alebo ma?

All in one

Ked ma niekto zvysenu TT unavu malatnost,naopak moze byt niekomu zima niekomu teplo... tak nemusi ist vzdy o tu najzavaznejsiu corobu \\\"rakovina\\\" ale npr.o ochorenie stitnej zlazy.A to sa zisti odberom krvi na hormony:fT3,fT4,TSH...
Ale v kazdom pripade treba navstivit lekara!A ked vas odbije ze to nieje potrebne tak treba vymenit lekara!

an24

ja beriem nazor ale preco si to dr nevsima, tiez mavam obcas pocit ze mam teplotu, citim v tvari ze horim a teplomer teplotu neukaze.. a myslim ze dr by mal vediet co robit a necakat ze mu nadiktujem toto a toto mi sprav..

an24

tak ale snad by si vsimli ze nemozem darovat ked by to malo byt zle. po tom prvom odbere mi moja dr spravila o 3 dni dalsi a vsetko bolo v norme (okrem hematokritu, ten bol minimalne LOW) ale to som bola aj o 450 ml lahsia

marulka

ja by som urcite isla k lekarovi,urobi nový odber,inak pri chorobach krv.,byva zvyšena unava,malatnosť,zvys.tt.Viem o čom pisem,otec má leukemiu.Veľa som sa snažila o tom všetkom zistiť.Iba lekár Ti môže povedať čo ti je a prečo maš zvyšené hodnoty.Neriskuj