Problem s pamatou sposobeny...

matko898989

nelly alebo ja ani nejako nezabudam aj si veci paemtam ale ked sa rozpametavam co sa stalo alebo co som robil zda sa mi to ako keby som to robil hrozne davnoo ako keby pred mesiacom alebo tak aj ty si to tak mala?

matko898989

nelly_0909:no mal som tazky zimny semester v skole a k tomu stalenejake zdravotne problemy takze ma to dost polozilo...ale pomerne je etraz uz lepsie..len som v takom stave ze uplne sa mi nechce nad nicim rozmyslat riesit skratka som taky nie ako predtym byva mi casto smutno lutostivo a tak...bolievaju ma aj koncatiny ruky nohy ale myslim si ze to je prepoejne jedno z druhym a ako vidim psychika je mocna vec :(( horsie ako ktora kolvek choroba...

nelly_0909

ano presne ako vravis. citila som sa akoby som to nebola ja a niekedy sa mi vsetko okolo mna zdalo take divne, ine ako predtym. citila som sa kvoli tomu hrozne. zacalo to niekedy v januari mala som vtedy fakt stresujuce obdobie. tazko povedat ako dlho to trvalo ono sa to postupne zlepsovalo. asi dva mesiace to bolo najhorsie, potom som uz nemala taky problem s koncentraciou ale tie divne pocity este zostali. teraz je to uz v pohode. ja som dost stresovy typ tak sa trochu bojim aby sa to nezopakovalo:( a vsetci mi vtedy radili aby som viac sportovala, nestresovala sa (ale to sa asi neda vsak?), chodila viac von s kamaratmi atd. no a vraj pomaha horcik ale mne nepomohol vobec.

matko898989

nelly_0909: a nemala si hlavu tak ako keby si v nej mala prazdno a uplne ako keby si to nebola ty? olko ti to trvalo??

nelly_0909

ahoj ja som mala nieco podobne asi pred tromi mesiacmi. bola som vtedy tiez dost v strese a zacala som mat problem s ucenim, nie ze by som si to nevedela zapamatat ale som sa nevedela vobec sustredit na ucenie a vlastne ani na nic ine. tiez som sa bala ze to je daco vazne ale potom po case to nastastie preslo. a byvala som aj unavena dost a tocila sa mi hlava.

matko898989

prosim vas nehcodte tu somnou s omamnymi latkami...ked som mal za zivot obycajnuc cigaretu v ustach tak mozno poviem vela a mam kt omu aj problemy s kncatinami ze trpim takou zvalstnou bolestkou ako keby som bo vo vyvine este...ale bol som vcera sortovat a nejake extremne problemy som nemal nemal niekto podobne potiaze???